یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸

باحضور بیش از ۶۰ جهادگر انجام شد؛

خدمات رایگان گروه‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مناطق محروم استان

ارائه خدمات رایگان توسط گروه های جهادی دانشگاه علوم پزشکی در مناطق محروم استان

گروه جهادی شهید ابراهیم هادی و شهید بهشتی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور بیش از ۶۰ جهادگر این دانشگاه، در روستاهای دو بخش شبانکاره و وحدتیه خدماتبهداشتی، درمانی و فرهنگی ارائه دادند.

به گزارش مفدا بوشهر، گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید بهشتی و کانون جهادی شهید ابراهیم هادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  جهت ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، آموزشی و فرهنگی در روستاهای گلدشت و میلک و پلنگی با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه "دکتر اکرم فرهادی و مشاور امور اجتماعی دانشگاه "دکتر حیدر عزیزنژاد" به منطقه اعزام شدند.

در این اردوی ۱۰ روزه  گروه های تخصصی درمانی و بهداشتی در روستاهای منطقه به ارائه خدمات  خواهند پرداخت. معاینه و ویزیت رایگان و تشخیص نوع بیماری و صدور نسخه دارو، جرم گیری، کشیدن و ترمیم دندان از عمده فعالیت های گروه های پزشکی و دندانپزشکی خواهد بود. همچنین برگزاری کلاس های مختلف  آموزشی بهداشتی، فرهنگی و کارهای عمرانی نیز در دستور کار گروه های جهادی قرار دارد.

در اولین روز کاری گروه های جهادی اعزامی به مناطق محروم استان بوشهر پذیرش مراجعه کنندگان جهت معاینه توسط گروه دندانپزشکی انجام شد. این گروه با استقرار در سه یونیت ثابت و دو یونیت سیار در روستای پلنگی به درمان بیماران پرداختند.

فعالیت های عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و کلاس های آموزشی دیگر نیز در دیگر روستاهای گلدشت و میلک همزمان در روز اول انجام شد.

گقتنی است، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت های جهادی یکی از قدیمی ترین و بزرگترین گروه های جهادی استان است که در حوزه های مختلفی همچون درمان، آموزش، عمران، فرهنگی و علمی فعال می باشد. این گروه تا روز دوشنبه ۱۸ شهریور در منطقه مستقر خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.