دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم:

اجرای طرح پایش تندرستی دانشجویان از اول مهر

ورزش خوابگاهی

مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از اجرای طرح پایش تندرستی دانشجویان از اول مهر ماه در تمامی دانشگاه‌های کشور خبر داد.

به گزارش مفدا ، محمد حسین علیزاده در شصت و چهارمین همایش معاونان دانشجویی دانشگاه‌های کشور که در دانشگاه علامه طباطبایی با حضور وزیر علوم برگزار شد، گفت: شورای ورزش مهمترین ساختاری است که تلاش می‌کنیم در دانشگاه‌ها راه اندازی شود، در سال گذشته ۴۷ پروژه ورزشی را با کمک صندوق رفاه وزارت علوم با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان انجام دادیم که ۲۵ پروژه آن آماده شده و به زودی افتتاح می‌شود.

وی در ادامه افزود: تا آبان ماه امیدواریم بتوانیم ۴۵ پروژه ورزشی را تحویل دانشگاه‌ها بدهیم که از این تعداد، ۲۵ پروژه چمن مصنوعی است.

مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: خوشبختانه مشارکت خوبی از سوی دانشگاه‌ها در پروژه‌های تربیت بدنی را شاهد هستیم و تلاش می‌کنیم این پروژه ها امسال نهایی شود.

علیزاده افزود: سال گذشته معاونت عمرانی دانشگاه‌ها ۸ میلیارد تومان برای پروژه عمرانی هزینه کرد که باید تعداد دانشجویان را برای مشارکت در برنامه تربیت بدنی به ۸ هزار نفر برسانیم.

وی همچنین از ایجاد اتاق‌های تندرستی در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: این پروژه باید با مشارکت دانشگاه‌ها در تمامی دانشگاه‌ها ایجاد شود.

مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در پایان با اشاره به  اجرای طرح پایش  در مهر جاری، گفت: طرح پایش آمایش و تندرستی دانشجویان را از مهر ماه در تمامی دانشگاه های کشور اجرایی خواهیم کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.