دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

درخشش تیم قرآنی خواهران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

قرآن و عترت بوشهر

در مرحله منطقه ای بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت،‌ تیم قرآنی خواهران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش مفدا بوشهر، مرحله منطقه ای بخش تیمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور تیم دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، بوشهر و یزد برگزار شد. 

حامد یوسفی مربی تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن اعلام کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این رویداد فرهنگی و قرآنی افزود: این ماراتن قرآنی در ۱۱ بخش بین ۳ تیم شرکت کننده برگزار و در نهایت گروه اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با امتیاز ۴۶ رتبه اول و گروه های اعزامی شیراز و یزد به ترتیب امتیاز ۴۰ و ۳۱/۵ را به خود اختصاص دادند. 

مربی تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره کرد، پس از این مرحله ۲ تیم بوشهر و شیراز در مهر ماه سال جاری در مرحله نیمه نهایی در استان همدان شرکت و در صورت کسب رتبه برتر در آبان ماه به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

شایان ذکراست تیم دانشجویی برادران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به واسطه انصراف ۴ تیم دانشگاه های علوم پزشکی یزد، فسا، جهرم و یاسوج، مستقیماً به همراه تیم دانشجویی شیراز به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.