چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸

مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام کرد:

کاهش حجم منابع ۲ رشته جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

قرآن

مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، از کاهش حجم منابع ۲رشته«آشنایی با احادیث اهل‌بیت(ع)» و «مفاهیم صحیفه سجادیه» خبر داد.

به گزارش مفدا، مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اعلام کرد، در پی درخواست تعدادی از کارشناسان فعالیت‌های قرآنی دانشگاه‌ ها و همچنین شرکت‌کنندگان جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، مبنی بر بالا بودن صفحات کتاب‌های،«آشنایی با دیار عاشقان» و «حکمت‌نامه جوان» که از منابع بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت است، این مرکز تغییراتی در حجم منابع یاد شده داده است.
بنا بر اعلام این مرکز، منبع مرحله دانشگاهی رشته «آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)»، بخش اول و دوم(از ابتدای کتاب تا پایان صفحه ۱۴۳(تا سر ابتدای فصل ششم: ارزشهای اخلاقی و رفتاری))، از کتاب «حکمت‌نامه جوان» اثر محمد محمدی ری ‌شهری و منتشر شده توسط نشر دارالحدیث است.
همچنین، منبع مرحله دانشگاهی رشته مفاهیم صحیفه سجادیه، جلد۵(از ص ۳۲۰ تا پایان کتاب) و جلد ۶ (از ص ۱ تا ۸۶)،  کتاب «دیار عاشقان(ترجمه و شرح دعای هشتم صحیفه سجادیه)»، تألیف حسین انصاریان و تهیه شده در انتشارات«پیام آزادی» است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.