چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶

دکتر جوادی اعلام کرد: آماده سازی فضای دانشگاه برای استقبال از دانشجویان جدید

بیرجند/معاون

نشست ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به ریاست دکترعباس جوادی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه وحضور سایر اعضاء در اتاق شورای این معاونت برگزار شد

به گزارش مفدا بیرجند، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در این نشست با بیان اینکه ستاد استقبال و ثبت نام از دانشجویان جدید الورود، ستادی دانشگاهی است و منوط به یک حوزه یا معاونت نمی باشد گفت: همکاری ، همراهی، همدلی و تعامل تمامی حوزه های دست اندرکار، برگزاری هرچه بهتر برنامه های ستاد استقبال را به همراه خواهد داشت.
دکتر عباس جوادی با اشاره به اقداماتی که هر یک از حوزه های دانشگاه باید در خصوص استقبال و ثبت نام از دانشجویان به عمل آورد افزود: تسهیل انجام فرایندهای ثبت نام با سرعت و دقت بیشتر، کاهش اتلاف وقت دانشجویان، کاهش هزینه های سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه، بهبود کیفیت ارائه خدمات و در نهایت افزایش رضایتمندی دانشجویان و همراهان آنان تا پایان روز ثبت نام باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه دانشگاه در جامعه خاطرنشان کرد: وظیفه ما مسئولین در قبال دانشجویان به عنوان سرمایه های آینده کشور این است که با تمام توان بستر رشد و پیشرفت آنان را در عرصه های مختلف از بدو ورود به دانشگاه تا فراغت از تحصیل فراهم کنیم.
رئیس ستاد استقبال و ثبت نام از دانشجویان دانشگاه با اظهار اینکه ذوق و شوق دانشجویان در روز ثبت نام و خاطرات آنان از این روز، از اتفاقات مهم دوران دانشجویی است تاکید کرد: این جلسه فرصتی است تا با همفکری، انسجام و برنامه ریزی لازم بتوانیم برای اجرای هرچه بهتر برگزاری مراسم استقبال و ثبت نام از دانشجویان تصمیم گیری کنیم، زیرا که آرامش خاطر دانشجویان عزیز و خانواده های آنان در بدو ورود به دانشگاه مهم و ارزشمند است و این مساله نیز جز با تعامل و همکاری تمامی معاونت ها و واحدهای دست اندرکار میسر نمی شود.
دکتر جوادی خواستار آسیب شناسی فرآیندهای ثبت نام در سالیان گذشته و اصلاح  آن شد و بر برگزاری نشست با والدین دانشجویان جدید الورود و استفاده از ظرفیت تشکل ها، کانون ها و فعالین فرهنگی صنفی به منظور معرفی برنامه های مختلف دانشگاه تاکید کرد.
وی همچنین برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود را با برنامه های متنوع خواستار شد و گفت: تلاش کنیم برای دانشجویان جدید الورود خاطرات خوب رقم بزنیم
دکتر جوادی با تاکید بر آماده سازی فضای دانشگاه برای استقبال از دانشجویان جدید خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت یکدیگر استقبال باشکوهی از دانشجویان جدید الورود داشته باشیم.
در ادامه این جلسه نیز هر یک از اعضاء ستاد به بیان نقطه نظرات و پیشنهادت خود جهت بهبود روند ثبت نام و استقبال از دانشجویان جدید پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.