چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

سرپرست تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

"با برنامه ریزی منظم می­‌توان در تمامی ابعاد فعالیت کرد و موفق شد"

کاشان/مصاحبه

"فائزه توحیدی تبار" کارشناس اداره تربیت بدنی و سرپرست تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی کاشان در چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، همراه با این تیم به مقام سومی دست یافت.

به گزارش مفدا کاشان، "فائزه توحیدی تبار" یکی از  کارشناسان فعال اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان است که در آماده سازی تیم های دانشگاه برای شرکت در المپیاد نقش بسزایی داشت. مفدا کاشان با این کارمند فعال مصاحبه ای انجام داده که با هم می‌خوانیم.

سرپرست تیم فوتسال دانشگاه گفت: تمرینات تیم فوتسال دانشگاه از مهرماه با حضور دانشجویان علاقه مند و ورزشکاران آغاز شد؛ تمرینات در ابتدا به صورت دو جلسه در هفته و در ادامه و با نزدیک تر شدن زمان مسابقات تا پنج جلسه در هفته افزایش یافت.

وی درخصوص نحوه انتخاب بازیکنان تیم فوتسال تصریح کرد: این تیم ترکیبی از اعضا قدیمی و دانشجویان جدید بود که از طریق فراخوان، شرکت در مسابقات جام رمضان، شناسنامه ورزشی و یا توسط انجمن ورزشی فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه معرفی و به تیم پیوستند.

وی اظهار داشت: اکثر بازیکنان از دانشجویان پزشکی بودند که علی رغم مشغله زیاد و شیفت های مداوم در تمرینات شرکت می کردند و نشان دهنده این است که با برنامه ریزی منظم می­ توان در تمام ابعاد فعالیت کرد و موفق شد. حضور دروازه بان تیم با نوزاد ۲ ماهه خود در این رقابت ها نیز این موضوع را تایید می ­کند.

توحیدی تبار در ادامه بیان داشت: مسابقات از سطح قابل قبولی برخوردار بود و اکثر تیم­ ها بازی خوبی ارائه کردند.

کارشناس اداره تربیت بدنی افزود: مربیگری تیم به عهده خانم علیزاده بود که از سطح فنی بالایی برخوردار هستند و بدون شک عامل کلیدی موفقیت تیم محسوب می شدند.

وی در پایان تاکید داشت: رسالت اداره تربیت بدنی دانشگاه ترویج ورزش میان دانشجویان است و در این راستا امکانات قابل قبولی برای علاقه مندان فراهم کرده است. از تمامی دانشجویان فعال در رشته های ورزشی و علاقه مندان به فعالیت بدنی دعوت می­ شود تا با برنامه ریزی مناسب زمانی را برای ورزش در برنامه روزانه خود بگنجانند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.