چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

افتتاح مدرسه تابستانه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

مدرسه تابستانه

به همت کمیته تحقیقات دانشجویی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدرسه تابستانه با حضور رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت در این دانشگاه شروع به کار کرد.

 به گزارش مفدا گیلان؛ در مراسم افتتاحیه مدرسه تابستانه، ابتدا دکتر پیام کبیری- رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، در خصوص تاریخچه کمیته تحقیقات دانشجویی سخنانی ایراد کرد.

 در ادامه دکتر شادمان نعمتی- معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، بر انجام فعالیت های پژوهشی، با کیفیت بهتر و بیشتر دانشجویان دانشگاه تاکید کرد و افزود: کمیته تحقیقات دانشجویی، کمیته ای به وسعت یک دانشگاه است و انتظار می رود که دانشجویان دانشگاه با گذراندن دوره های آموزشی در زمینه فعالیت های پژوهشی فعالانه تر عمل کنند.

 سپس "دکتر دعایی" سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه گزارشی از عملکرد کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه را ارایه کرد.

گفتنی است، مدرسه تابستانی کمیته تحقیقات دانشجویی با شرکت بیش از ۷۰ تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن کارگاه های دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت شروع به کار کرد.

در اولین روز برگزاری این کارگاه ها؛ موضوعات و مباحثی در خصوص آشنایی با پایگاه ها و جستجوی منابع اطلاعاتی و همچنین بخش اول آموزش پروپوزال نویسی و آشنایی با مقالات مروری ارایه شد. این کارگاه ها، با رویکرد نگارش و ثبت پروپوزال و با هدف توانمندسازی فعالیت های دانشجویان در زمینه پژوهشی، از امروز سه شنبه ۱۲ شهریور ماه آغاز شد و  تا روز پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه جاری نیز ادامه دارد.

منبع: وبدا گیلان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.