چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

همزمان با جلسه امر به معروف ونهی از منکر در دانشگاه؛

کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با شرع مقدس اسلام نیز برگزار شد

کاشان

همزمان با جلسه امر به معروف ونهی از منکر ، کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با شرع مقدس اسلام مورخ ۱۳ شهریورماه جاری در سالن طبیب دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و سایر اعضا جلسه امر به معروف ونهی از منکر و کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با شرع مقدس اسلام مورخ ۱۳ شهریورماه جاری در سالن  طبیب دانشکده پزشکی برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید ، کلیپی از فرمایشات رهبری در مورد امر به معروف پخش شد و  سپس مسئول دبیر خانه شورای امر به معروف گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای مصوبات جلسه قبل و همچنین بازدیدهایی که از شورای  امر به معروف واحدها شده بود به همراه چک لیستها در قالب پاور پوینت  به اعضا ارائه شد.

لازم به ذکر است در این جلسه شاسی امر به معروف که مشتمل بر ماده ۸ و۹ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر می باشد رونمایی وجهت بهره برداری به کلیه واحدها ارسال شد.

در ادامه با حضور اعضاء، در جلسه  انطباق هم گزارشی از بازدیدهای انجام شده  از بیمارستان های نقوی وبهشتی ارائه شد و ضمن بررسی مشکلات، پیشنهادهایی در این خصوص توسط اعضا داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.