چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

دانشجویان برگزیده فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه در طرح ضیافت رضوی شرکت کردند

ضیافت

طرح تابستانه ضیافت رضوی با حضور فعال دانشجویان برگزیده دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه به میزبانی استان مازندران با هدف تقویت بینش سیاسی اعتقادی و در راستای سلسله برنامه‌های آگاهی‌افزایی دانشجویان برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، با هدف تقویت بینش سیاسی اعتقادی و در راستای سلسله برنامه‌های آگاهی‌افزایی دانشجویان، طرح تابستانه ضیافت رضوی با حضور فعال دانشجویان برگزیده دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه به میزبانی استان مازندران برگزار شد.
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: طرح ضیافت رضوی هر ساله با هدف بینش‌افزایی در سطح دانشجویان با حضور اساتید برجسته کشوری توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار می‌گردد که دوره امسال به مدت یک هفته در شهر بابلسر برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین صافدل با اشاره به شرکت ۱۳ نفر از دانشجویان دانشگاه در این طرح افزود: بیان مباحثی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، نقش دانشجویان در پیشبرد اهداف انقلاب، حضور آگاهانه در فضای رسانه‌ای، دانشجو و دانشگاه در تراز اسلام و آشنایی با فعالیت‌های سازماندهی شده از جمله برنامه‌هایی بود که در این اردوی یک هفته‌ای به مرحله اجرا رسید.
لازم به ذکر است به گفته سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دانشجویان اعزامی از تربت‌حیدریه بیشترین مشارکت را در بین حاضرین این ضیافت داشتند و دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه توانست بالاترین حد نصاب مشارکت در این ضیافت را به خود اختصاص دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.