جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶

بازدید سرزده دکتر پرویز یزدان پناه از بیمارستان شهید دکتر جلیل

بازدید جلیل

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای آماده سازی بسترهای فیزیکی بخشهای آی وی اف و دیالیز همچنین بررسی مشکلات و روند خرید تجهیزات جهت خدمت رسانی بهتر به همشهریان از مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج بازدید کرد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ دکتر پرویز یزدان پناه در ادامه تلاشهای بی وقفه و مجدانه خود جهت راه اندازی همه بخش های بیمارستان شهید دکتر جلیل به صورت سرزده از این بیمارستان بازدید کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی در این بازدید به صورت تلفنی دستوراتی را جهت اختصاص بودجه برای خرید تجهیزات به زیر مجموعه داده و بیان کرد: مبلغی جهت خرید تجهیزات به بیمارستان شهید جلیل اختصاص داده شده  است که به زودی دراختیار آنها قرار می گیرد.
پرویز یزدان پناه گفت: هفته آینده در جلسه ای با حضور معاونت درمان ، معاونت آموزشی ، مدیران و مسئولین دانشگاه،  تصمیم گیری راجع به فضاهای فیزیکی و دیگر مسایل مربوط به بیمارستان گرفته خواهد شد.
وی بیان کرد:  در اسرع وقت نسبت به آماده سازی پارکینگ موقت اقدام خواهد شد و در موضوع پارکینگ دائمی، پیشنهاد پارکینگ طبقاتی در بیمارستان داده شده است و به زودی با هماهنگی های انجام شده اقدامات آن آغاز تا  برای سال آینده ردیف بودجه ای به آن اختصاص یابد.
سرپرست مرکز آموزش درمانی شهدای دولت آباد ضمن قدردانی و تشکر از زحمات بی منت و خالصانه دکتر یزدان پناه درجهت تحول در درمان و سلامت استان گفت: بیمارستان نوپای شهید دکتر جلیل از زمان سرپرستی دکتر یزدان پناه قدم های خیلی خوبی را جهت ارائه خدمت به همشهریان برداشته است و ما امیدواریم سرپرست محترم دانشگاه  همچنان همانند گذشته نگاه ویژه تری نسبت به مشکلات بیمارستان داشته باشد.
وی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از کارهای انجام شده گفت: در راستای اهداف بیمارستان بخشی از کارگروه ها و کمیته های 
بیمارستان تشکیل شده است و اظهار امیدواری  کرد که با مشارکت مطلوب تر گروه های تخصصی بالینی بتواند نسبت به راه اندازی بخش‌ها غیر فعال گام های موثری برداشته شود.
دکتر سعید جاودان سیرت گفت: در ارتباط با آی وی اف و بخش همو دیالیز  وظایفی  که بعهده ما بود در کمترین زمان ممکن انجام گرفت و بقیه آن را در مناقصه به پیمانکار تحویل داده شد، که امیدواریم با همکاری ناظران ستادی زودتر بتوانیم آن را به بهره برداری برسانیم.

منبع: روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.