شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

روایت تصویری

بازید معاون فرهنگی و دانشجویی از خدمات رسانی دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به محرومان استان

بازید معاون فرهنگی و دانشجویی از خدمات دهی دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به محرومان استان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیر فرهنگی از نحوه خدمان رسانی گروه جهادی شهید ابراهیم هادی و شهید بهشتی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش مفدا بوشهر،  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیر فرهنگی این معاونت به دیدار جهادگران گروه های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رفته و از نزدیک در جریان فعالیت های آنها قرار گرفتند.

دکتر "اکرم فرهادی" در میان دانشجویان داوطلب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دانشجویان جهادگر، گفت: اردوی جهادی تمرین بسیار خوبی ست برای تقویب روحیه جهادی و کارداوطلبانه، نیت خیر و فعالیت های انسان دوستانه شما (دانشجویان) برای مردم این منطقه اثر بزرگ و ماندگاری را به همراه خواهد داشت.

طی این اردوی ده روزه دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش فرهنگی، برای گروه سنی زیر ۱۵ سال مباحث مربوط به استفاده صحیح از فضای مجازی، خوانش کتاب قصه و... ارائه شد. همچنین با آغاز دهه اول محرم مراسم عزاداری توسط تیم اردو جهادی در حسینیه پلنگی برگزار شد.

در بخش درمانی تیم دندانپزشکی مستقر در حسینیه پلنگی ضمن معاینه بیماران و عکس برداری، به درمان آنها پرداخته و همزمان تیمی از پزشکان عمومی نیز به ویزیت بیماران مشغول شدند.

در بخش عمرانی رنگ آمیزی و نقاشی مدارس پلنگی و گلدشت طی این مدت انجام شد.

همچنین طرح اطعام ایتام با حضور گروه جهادی و شناسایی افراد نیازمند انجام و جهت آموزش آنها نیز اقدامات لازم صورت گرفت.

گفتنی است، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی و شهید بهشتی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور بیش از ۶۰ جهادگر این دانشگاه، در روستاهای دو بخش شبانکاره و وحدتیه خدمات بهداشتی، درمانی و فرهنگی ارائه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.