شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

پذیرش ۳۴ مقاله دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در بیستمین کنگره پژوهشی کشوری/ریحانه صادقی سخنران برتر شد

بیرجند/کنگره

بیستمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور با حضور دکتر ملک زاده معاون تحقیقات وفناوری وزارت و جمعی از مسئولین حوزه معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند، مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه در این خصوص گفت: دانشجویان دانشگاه که در این برنامه علمی به صورت گروهی اعزام شدند با ۳۴ مقاله پذیرفته شده (۶ سخنرانی و ۲۸ پوستر) رتبه اول از نظر تعداد مقالات پذیرفته شده در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور را به خود اختصاص دادند.

دکتر محمد ابراهیم میری مقدم افزود:در این کنگره ریحانه صادقی دانشجوی پزشکی دانشگاه با مقاله "نقش ژن های دخیل در واکنش های میتوکندریایی در بیماران مبتال به سلیاک دارای رژیم فاقد" حائز رتبه سخنران برتر در این کنگره شد و از وی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در حاشیه این کنگره نیز گردهمایی سرپرستان کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد و دکتر حمید صالحی نیا سرپرست کمیته تحقیقات دانشگاه با همراهی احسان احمدی شاهرخت دانشجوی علوم آزمایشگاهی و دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی نیز در این گردهمایی شرکت داشتند تا در جریان آخرین راهکارهای بهبود وضعیت ارتقاء شبکه های همکاری دانشگاه ها قرار گیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.