شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ه علوم پزشکی بوشهر:

نیاز جامعه امروز ایران،‌ تقویت انسجام و ترویج روحیه کار داوطلبانه است

بازید معاون فرهنگی و دانشجویی از خدمات دهی دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به محرومان استان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ه علوم پزشکی بوشهر گفت: آنچه بیش از هر چیز نیاز امروز جامعه ایرانی ست تقویت حس انسجام و روحیه کار داوطلبانه است.

به گزارش مفدا بوشهر، دکتر "اکرم فرهادی" در بازید از فعالیت های گروه های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مناطق محروم استان بیان داشت: اردوی جهادی تمرین بسیار خوبی ست برای تقویب روحیه جهادی و کار داوطلبانه، نیت خیر این دانشجویان برای مردم منطقه اثر بزرگ و ماندگاری رابه همراه خواهد داشت.

دکتر فرهادی در ادامه اظهار داشت: این دانشجویان با ماه ها تلاش، رفت و آمد، تحقیق میدانی و ارزیابی دقیق مناطق استان به انتخاب این روستاها از بخش شبانکاره رسیدند، و با آگاهی از مشکلات و فقدان امکانات اقامتی و.. بازهم بر انتخاب محل تاکید داشته که همه اینها نشان از روحیه بالای و عزم جدی  این عزیزان در خدمت رسانی به هموطنان محروم، دارد.

وی با اشاره به تلاش و همراهی مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با دانشجویان جهادگر خاطر نشان کرد: ما در مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی  با دیدن این همه باور عمیق تمام سعی مان را در جهت تحقق اهداف شان داشته ایم. دانشگاه در کنار آموزش، رسالت بسیار بزرگی را در زمینه تربیت و پرورش انسانهای متعالی برعهده دارد که نباید از این مهم غلفت نماید.

دکتر فرهادی در خصوص برنامه های فرهنگی و آموزشی اردوی جهادی این دوره گفت: در اردوی امسال در بخش آموزشی و فرهنگی به گروه کودکان و نوجوانان توجه ویژه شده است. از جمله برنامه هایی که برای این گروه هدف در دستور کار قرار گرفته، تور بازدید یک روزه از دانشگاه و موزه علوم پزشکی بوشهر به همراه صرف ناهار برای دانش آموزان این منطقه می باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی در پایان بیان داشت: این تور با هدف ایجاد انگیزه، انتخاب آگاهانه و ترسیم چشم اندازی مثبت جهت گام های بعدی این دانش آموزان، درمسیر  زندگی شان برنامه ریزی شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.