شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

انتخاب دانشجوی مقطع دستیاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان عضو هیأت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان در سال ۹۸

مجمع شورای صنفی دستیاران

دانشجوی مقطع دستیاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان عضو هیأت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان در سال ۹۸ انتخاب گردید.

دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: نخستین نشست مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان مقطع  Ph.D. کل کشور چهارشنبه هفته گذشته مورخ 13 شهریور ماه در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.

وی افزود: در این نشست پس از انتخاب اعضای شورای مرکزی، انتخابات اعضای هیأت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان Ph.D. نیز برگزار و دکتر سید محمد عزیزی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان نماینده دستیاران و دانشجویان Ph.D. در این هیأت مرکزی به ریاست معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت انتخاب شد.

دکتر انصاری مقدم ضمن تبریک و آرزوی موفقیت بیش از پیش این دانشجوی مقطع دستیاری اطفال وظایف این شورا را چنین بیان کرد: نظارت بر عملکرد شورای صنفی دانشجویان و دستیاران، تهیه و بازنگری آیین نامه شورای صنفی دانشجویان و دستیاران، تهیه و تصویب دستور العمل ها و فرایندهای مرتبط با شورای صنفی دانشجویان و دستیاران، تهیه و تصویب دستورالعمل انتخاب شهردار خوابگاههای دانشجویی.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.