یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

نشست سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی با چند تن از اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت

جلسه بهداشت

به منظور گسترش فعالیت های فرهنگی در تاریخ ۱۶ شهریور سال ۹۸ نشستی با حضور سید ابوالقاسم هادی نیا و چند تن از اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت در دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ این جلسه با حضور دکتر سید ابوالقاسم هادی نیا سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر عباسعلی ابراهیمی مهر سرپرست مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه، مسئول روابط عمومی معاونت و مدیر پایگاه خبری مفدا و هم چنین دکتر سجاد قادری و دکتر جواد هارونی دو تن از اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت در راستای گسترش فعالیت های فرهنگی در سطح دانشگاه و دانشکده ها برگزار شد.

پس از تلاوت قرآن کریم، سید ابوالقاسم هادی نیا ضمن خوش آمد گویی، رئوس برنامه های جدید معاونت را بویژه در زمینه پر رنگ تر نمودن نقش اعضای هیئت علمی در گسترش فضای فرهنگی و تدوین برنامه ها و ارائه راهکار های مختلف در این زمینه بیان نمود و از تعمیق و گسترش ارتباطات فرهنگی بین معاونت و دانشکده ها استقبال نمود.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی بر معرفی یک نفر از اعضای هیئت علمی هر دانشکده به عنوان مسئول و یا رابط فرهنگی با معاونت تاکید نمود و ادامه داد: سازکار این همکاری و معرفی رابط در جلسه شورای آموزشی دانشگاه مطرح می شود و متعاقبا طی مکاتبه ای رسمی به دانشکده ها اعلام خواهد شد.

وی با تشکر از اعضای هیئت علمی علاقه مند و داوطلب دانشکده بهداشت به سبب حضور در این نشست و ارائه بسته فرهنگی ویژه ابراز کرد: امیدواریم این همکاری و تعامل به صورت نظام مند ادامه پیدا کند.

دکتر سجاد قادری و دکتر جواد هارونی 25 برنامه فرهنگی را برای اجرا در دانشکده ها پیشنهاد دادند؛ مقرر گردید این پیشنهادات مورد بررسی قرار بگیرند و به صورت پایلوت در دانشکده بهداشت اجرا شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.