شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه:

امکانات خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ارتقاء یافت

دکتر دادخواه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: تعمیر و تجهیز و نوسازی امکانات خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه در دستور کار قرار گرفته و با اقدامات انجام شده این خوابگاه‌ها آماده استقبال از دانشجویان می‌باشد.

دکتر بهروز دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا اردبیل در رابطه با تعمیر، تجهیز و ارتقاء امکانات خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید قرار داریم و اهمیت رسیدگی به خوابگاه‌ها که در واقع خانه دوم دانشجویان می‌باشد و لزوم آماده سازی خوابگاه‌ها، تعمیر، تجهیز، نوسازی و ارتقاء امکانات خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در همین رابطه تعمیرات اساسی در رابطه با سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خوابگاه‌ها انجام شده و سیستم تمامی رایانه‌های موجود در خوابگاه‌ها، به روزرسانی و ارتقاء یافته است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: اقدامات دیگری از قبیل خرید تشک برای خوابگاه انجام شده و همچنین برای ایجاد و نصب آلاچیق در خوابگاه‌های فاطمیه و آزادگان، اقدامات لازم صورت گرفته است.

دادخواه تصریح کرد: تمامی تلاش خود را انجام می‌دهیم که خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بهترین شرایط و امکانات میزبان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.