چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

مرمت وبازسازی خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی بابل برای اسکان دانشجویان درحال انجام است

دانشجویی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل بر اهمیت افزایش سطح امکانات رفاهی واسکان دانشجویان تاکید کرد و گفت:مرمت و بازسازی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه برای اسکان دانشجویان در حال انجام است.

به گزارش مفدا بابل؛ از جمله  فعالیت‌هایی که دانشگاه علوم پزشکی بابل به منظور افزایش سطح رفاهی دانشجویان در موضوع اسکان دانشجویان انجام می‌دهد بازسازی و مرمت خوابگاه‌های دانشجویی است که خوشبختانه  هر ساله این امور با جدیت، در دانشگاه صورت می‌پذیرد.

حمزه گیلکی بیشه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل ضمن تاکید بر اهمیت امکانات رفاهی و دانشجویی در خصوص تعمیرات اساسی خوابگاه‌های دانشجویی گفت:با توجه به عمربالای خوابگاه‌ها و مستهلک شدن ساختمان‌ها  وهمچنین افزایش ورودیه هر ساله دانشجویان به دانشگاه می‌بایست  به ازای افزایش این ورودی‌ها  امکاناتی از قبیل خوابگاه و تغذیه و سرویس‌های ایاب و ذهاب و وام های دانشجویی و غیره ... در نظر گرفته شود.

با این حال، کار شبانه روز و کارشناسی همکاران پر تلاش دانشگاه توانسته بخش اعظمی از این مشکلات را مرتفع کند و محیطی شایسته را برای دانشجویان عزیز فراهم کند.

علی رغم کاهش چشمگیر فعالیت‌های عمرانی، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه توانسته با رایزنی و برگزاری جلسات و نشست های متعدد، برخی اماکن مورد نیاز دانشجویان را احداث یا باز سازی کند. از جمله فعالیت‌های مسؤولان مربوطه در طول تابستان احداث سالن مطالعه مرکزی در خوابگاه برادران، بازسازی سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه‌های خوابگاه خواهران ، رنگ آمیزی  و نیز نوسازی موتورخانه‌های خوابگاه‌ها است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.