چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان :

دانشجویان خوابگاه ریحانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به طور موقت در خوابگاه نرگس اسکان می‌یابند

خوابگاه ریحانه بندرعباس

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از اسکان دانشجویان خوابگاه ریحانه در خوابگاه نرگس به طور موقت خبر داد.

به گزارش مفدا هرمزگان، سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از اسکان دانشجویان خوابگاه ریحانه در خوابگاه نرگس به طور موقت خبر داد.

دکتر صدیقه عابدینی در این ارتباط به مفدا گفت: با دستور رئیس دانشگاه و رفع مشکلات موجود در خوابگاه دانشجویی ریحانه، دانشجویان به طور موقت در خوابگاه نرگس اسکان داده می‌شوند.

وی  گفت: در ارتباط با اسکان دانشجویان در خوابگاه نرگس تمهیدات لازم دیده شده است و جای هیچ گونه نگرانی مبنی بر اسکان این عزیزان  نخواهد بود.

وی افزود: خوابگاه ریحانه که تابستان سالجاری براثر نوسانات برق دچار حادثه شده است با دستور رئیس دانشگاه به صورت موقت و تا برطرف شدن مشکلات آن به طور کامل تعطیل شده است و پس از رفع نواقص و بازسازی دوباره  جهت ارائه خدمت به دانشجویان  به چرخه بازخواهد گشت.

 سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطر نشان کرد: خانواده‌های گرامی دانشجویان نگران اسکان فرزندانشان نباشند و دانشگاه ، همه دانشجویان خوابگاه ریحانه را درخوابگاه‌های خود اسکان خواهد داد تا بتوانند روند ادامه تحصیل خود را پیگیری کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.