چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

جلسه کمیته ورزش کارکنان دانشگاه برگزار شد

کمیته ورزش همدان

کمیته ورزش کارکنان دانشگاه به مدیریت دکتر نیاستی معاون توسعه و دبیری جمشید علیزاده مدیر تربیت بدنی و اعضای آن تشکیل جلسه داد و در موارد مرتبط با ورزش کارکنان تصمیماتی را اتخاذ نمود.

به گزارش مفدا همدان، جلسه کمیته ورزش کارکنان دانشگاه با هدف برنامه ریزی و اتخاذ تصمیمات پیش روی ورزشی کارکنان تشکیل جلسه داد؛ در این جلسه که به مدیریت معاونت توسعه دکتر نیاستی و دبیری جمشید علیزاده  مدیر تربیت بدنی و اعضای کمیته از جمله عباس حلافی، مهندس ظهیری، حسین نجفی، حسن آقایانی، بهزاد پرویزی، محمد جلال قاسمی، دکتر میر معینی و خانم بادافره برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر فریبرز نیاستی معاونت توسعه و منابع دانشگاه با تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی به همکاران ،استعانت از اهل بیت و به ویژه امام حسین (ع) را برای شیعیان و همکاران از خداوند منان خواستار شد.

وی در ادامه اظهار داشت: ما به عنوان نمایندگان و تصمیم گیرندگان در کمیته ورزش باید به طور حتم مصلحت  تمامی همکاران خود را در نظر بگیریم و با توجه به نیاز دانشگاه و داشته هایمان کارها را به پیش ببریم.

نیاستی همچنین تصریح کرد: منفعت دانشگاه و سیستم بی شک به هم فکری و شورا است پس باید بدون هیچ جهت گیری و فقط با هدف ارتقاء سطح کیفی و سلامت فکر نمائیم و تصمیماتی بگیریم که به سلامت و نشاط در جامعه منجر گردد.

وی همچنین یادآور شد: باید با ایجاد تیم منسجم و اتخاذ تصمیمات صحیح و با استفاده درست و بهینه از منابع در دسترس به حداکثر کارایی و بهره وری کلان و  برسیم و در این راه ۲ نکته کاملا مشهود می باشد اولا:استفاده و بهره مندی بیشتر از امکانات دانشگاه و  دوما: اثر بخشی و بهره ور بودن تصمیم و تمامی اقشار دانشگاه که از آن بهره مند شوند برای ما حائز اهمیت می باشد.

در ادامه و با تصمیم گیری جمعی قرار بر این شد تا نگاه دانشگاه به آینده، نگاه به تجهیز و خرید زیر ساخت ها باشد تا در آینده بتوان از آن استفاده بهنه نمود و دبیر کمیته ورزش کارکنان جمشید علیزاده با فراهم و جمع آوری اطلاعات دقیق مخارج فصل های گذشته و برنامه های پیش رو با مقایسه علمی با همدیگر کمیته را به اتخاذ تصمیمات درت تر کمک نماید.

در یکی از تصمیمات کمیته گزارش تعمیر و بازسازی سالن های ورزشی در طول تابستان را جمع آوری تا در طی سال با بهترین شکل بتوانیم نقائص کوچک را رفع و به بهترین شکل به همکاران سرویس بدهیم.

دکتر نیاستی در پایان به  مقوله "تعلق سازمانی" اشاره نمود و یاد آور شد: باید به دانشگاه به عنوان جایی که در آن کار می کنیم حس فراتر از اداره داشته باشیم و داشتن تعلق سازمانی و نگاه ویژه و برای سازمان خود دلمان بطپد و به آن عرق داشته باشیم و کمک کنیم که سازمان به سوی تعالی پیش برود.

در یکی دیگر از تصمیمات این جلسه مقرر شد تا آمار دقیق تمامی تجهیزات و اهم فعالیت های شبکه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی همدان مشخص گردیده تا بتوان برای شهرستان های تابعه و نحوه در اختیار دادن منابع برنامه ریزی نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.