یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم:

تشکیل ۱۰۰ شورای صنفی دانشجویی/برگزاری انتخابات مجدد آبان ماه

شورای صنفی

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از اصلاح آیین نامه شوراهای صنفی دانشجویی خبر داد و گفت: دانشگاه‌هایی که انتخابات شورای صنفی آنها به حد نصاب نرسید، در آبان ماه این انتخابات را تکرار می کنند.

به گزارش مفدا، مجتبی صدیقی با اشاره به برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشجویی گفت: تاکنون ۱۰۰ شورای صنفی دانشجویی در دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم فعال شده است.

وی ادامه داد: انتخابات شورای صنفی تعدادی از دانشگاه ها در اردیبهشت ماه به حد نصاب نرسید بنابراین انتخابات مجدد درنیمسال اول سال تحصیلی جدید، آبان ماه تکرار می‌شود.

رئیس سازمان اموردانشجویان وزارت علوم بابیان اینکه آئین نامه شورای صنفی نیز اصلاحاتی داشت که انجام شد افزود: ما امیدواریم در اکثر دانشگاه‌ها شوراهای صنفی دانشجویی ایجاد شود.

صدیقی خاطرنشان کرد: تا جایی که می‌توانیم به نیازهایی که از سوی این شوراها ارائه می‌شود، توجه و به آن پاسخ می‌دهیم، در جایی که با محدودیت مواجه می‌شویم باید به آنها توضیح دهیم و بخواهیم این همیاری و همکاری ادامه یابد.

وی در گفت وگو با مهر  افزود: به حضور شوراهای صنفی اصرار داریم و امیدواریم از این پتانسیل دانشگاه‌ها به خوبی استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.