یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

مدیر مفدا تبریز در چهارمین نشست شمالغرب:

ارتباط با دانشجویان و انعکاس اخبار دانشجویی از رسالت های اصلی مفدا تبریز است

 نشست مفداهای شمالغرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

ایوب اندبیلی: ارتباط با دانشجویان و انعکاس اخبار دانشجویی از رسالت های اصلی مفدا تبریز است و انعکاس اخبار دانشجویان و نهادهای دانشجویی در پایگاه خبری مفدا تبریز و پیام رسان های اجتماعی سبب ارتباط موثر و دوسویه دانشجویان و مفدا تبریز شده است. 

به گزارش مفدا تبریز، چهارمین نشست شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال غرب کشور با حضور مهدی معماری، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت  و مدیران و دبیران سرویس های خبری مفدا منطقه شمال غرب به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

در این نشست یک روزه، هیات مفدا تبریز متشکل از مدیر مفدا و دبیران سرویس های مختلف حضور داشتند و به ارائه نکته نظرات خود پرداختند. 

ایوب اندبیلی، مدیر مفدای تبریز در این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد مفدای تبریز در طول برگزاری چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: این پایگاه خبری در طول برگزاری المپیاد چهاردهم در دو مرحله، با تولید بیش از ۴۰۰ مطلب در قالب خبر، گزارش تصویری، کلیپ، مصاحبه تصویری و کتبی، خبرنامه و سیمای مفدا پوشش رسانه ای این رویداد بزرگ ورزشی دانشجویی را انجام داده است. 

وی با بیان اینکه مفدا تبریز از نگاه مدیران وزارتی و مسئولان کاروان های شرکت کننده دارای عملکردی مطلوب و درخشان در انعکاس رویدادهای المپیاد بود، ادامه داد: اکیپ خبری مفدا تبریز در این رویداد با تولید بیش از ۱۰۰ کلیپ، ۶۰ گزارش تصویری، ۱۵۰ مصاحبه تصویری و کتبی و گفت و گوی خبری، ۱۴ شماره خبرنامه و ۱۲ شماره سیمای مفدا با تمام توان و به صورت شبانه روزی رسالت کاری خود در پوشش سریع و دقیق المپیاد چهاردهم را انجام داده است. 

ایوب اندبیلی در ادامه سخنانش به دو ابتکار مفدا تبریز در پوشش تصویری المپیاد اشاره کرد و ادامه داد: سیمای مفدا و کلیپ های روزانه از المپیاد از نکات ماندگار پوشش رسانه ای این دوره از المپیاد بود.

مدیر مفدای تبریز، راه اندازی «سیمای مفدا» را از اقدامات بدیع و نو این کمیته در پوشش رسانه ای المپیاد خواند و گفت: از ابتدای برگزاری المپیاد، اخبار تصویری با عنوان سیمای مفدای تبریز با هدف به تصویرکشیدن اخبار و رویدادهای این المپیاد در سایت و کانال خبری پایگاه اطلاع رسانی و خبر مفدا تبریز به صورت روزانه منتشر گردید. 

ایوب اندبیلی با اشاره به جایگاه نخست مفدا تبریز در رتبه بندی سال ۱۳۹۷ و  تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از مفدا تبریز، اظهار داشت: این جایگاه نتیجه حمایت های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز علی الخصوص ریاست دانشگاه و دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  و فعالیت های  همدلانه دانشجویان با گروه خبری مفدا تبریز است. 

وی در ادامه، ارتباط با دانشجویان و انعکاس اخبار دانشجویی را از رسالت های اصلی مفدا تبریز عنوان کرد و ادامه داد: انعکاس اخبار دانشجویان و نهادهای دانشجویی در پایگاه خبری مفدا تبریز و پیام رسان های اجتماعی سبب ارتباط موثر و دوسویه دانشجویان و مفدا تبریز شده است. 

مدیر مفدای تبریز، سرویس های فرهنگی، ورزشی، صنفی و رفاهی، چند رسانه و آموزش و پژوهشی را از سرویس های فعال مفدا تبریز معرفی کرد و افزود: مهمترین عامل موفقیت و پیشرفت مفدا تبریز، انسجام و همدلی دبیران سرویس ها و دانشجویان فعال در پایگاه خبری مفدا تبریز است که با هدف انعکاس دقیق، همه جانبه و سریع رویدادهای دانشجویی گرد هم آمده اند و در فضایی دوستانه به ایفای وظایف می پردازند. 

در چهارمین نشست شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال غرب کشور، الشن پورحسن، زهرا آقایی، باقر آقایی و امیر قربانی به عنوان دبیران سرویس های چند رسانه، صنفی و رفاهی، ورزشی و فرهنگی مفدا تبریز نیز حضور داشتند و به ارائه نکته نظرات خود پرداختند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.