یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

در حاشیه برگزاری نشست مسؤولان ستاد اقامه نماز دانشگاه‌های علوم پزشکی صورت گرفت

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه‌های کوی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد

بازدید معاون وزارت

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری دومین نشست مسؤولان ستاد اقامه نماز دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در مشهد در حال برگزاری است، امروز از خوابگاه‌های کوی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد دیدن کرد.

به گزارش مفدامشهد، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت امروز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه در خلال برگزاری نشست مسؤولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  به همراه گروهی از مدیران و مسؤولان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین مسؤولان دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سالن غذاخوری و خوابگاه‌های دانشجویی کوی پردیس بازدید کردند.

در جریان این بازدید، معاون وزیر بهداشت از سالن غذاخوری و اتاق‌های خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه کوی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد  بازدید به عمل آورد و با تعدادی از ساکنان این خوابگاه‌ها در محل زندگی خوابگاهی به گفت و گو پرداخت. دانشجویان در این دیدار صمیمانه به راحتی به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و نیازها، خواسته‌های صنفی و  انتظارات خود را بیان کردند.

در این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت  با دانشجویان از نزدیک دیدار کرده و کیفیت غذاهای دانشگاه را از زبان آنان جویا شد، همچنین معاون وزیر بهداشت در خصوص شرایط اسکان در خوابگاه‌ها و مشکلات و مسائل زندگی خوابگاهی با عده‌ای از دانشجویان گفتگو کرد.

در بازدید از سالن غذاخوری کوی پردیس‏، واحدهای مختلف تهیه و طبخ غذا از جمله سردخانه‌ها، اتاق‌های دیفراست، دستگاه کباب‌زنی، منقل‌های ریلی و انبار و آشپزخانه سلف به رویت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت رسانده شد و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مراحل تهیه و طبخ غذا در سلف پردیس را در حضور معاون وزیر بهداشت تشریح کردند.

در ادامه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از اتاق‌های خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه بازدید کرد و با تعدادی از ساکنان خوابگاه به گفت و گو پرداخت. دانشجویان در این دیدار صمیمانه به بیان دغدغه‌های خود پرداخته و انتظارات خود را بیان کردند.

در پایان این بازدید، معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت به جمع دانشجویان در سالن غذاخوری پیوسته و در کنار آنان از غذای دانشجویی استفاده کرده تا از نزدیک کیفیت غذا را بررسی کند.

لاری در خاتمه این بازدید تصریح کرد : فضای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد توأم با فضای همدلی و همکاری است  که این امر در روند اداره تمامی امور تأثیر قابل ملاحظه‌ای داشته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.