سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه مطرح کرد:

"فرم تسویه حساب و میزان بدهی کلیه دانش آموختگان بصورت الکترونیکی در اداره رفاه انجام می شود"

کاشان/رفاه

"علیرضا مکاری" رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه از الکترونیکی شدن فرم تسویه حساب و میزان بدهی کلیه دانش آموختگان در اداره صندوق رفاه دانشجویان خبر داد.

به گزارش مفدا کاشان، رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: به منظور تسهیل در روند تسویه حساب دانش آموختگان و در راستای تکریم ارباب رجوع این فرآیند با همکاری صندوق رفاه دانشجویان وزارت انجام می شود.

مکاری بیان داشت: با اجرای این فرآیند از ارجاع سالانه بیش از ۵۰۰ نفر دانش آموخته اعم از فارغ‎التحصیل، انتقالی، میهمان و ... به دبیرخانه نیز  جلوگیری می شود.

وی هم چنین صرفه‎جوئی در وقت دانش‎آموختگان و صرفه‎جوئی قابل توجهی در مصرف کاغذ را از مزایای این طرح دانست.

گفتنی است اداره رفاه دانشجویان پل ارتباطی بین دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان جهت ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی به دانشجویان است این اداره در راستای ارائه امکانات و تسهیلات رفاهی به دانشجویان انجام وظیفه نموده و دانشجویان جهت بهره‌گیری از خدمات( ثبت نام و واریز وام های تحصیلی و مسکن روزانه، ضروری روزانه، شهریه شبانه ودیعه مسکن روزانه ، اعتباری خرید کالا و گردشگری،  ارائه بیمه خدمات درمانی روزانه و شبانه، بیمه گروهی حوادث کلیه دانشجویان) می‌توانند به این واحد واقع در دانشکده پزشکی معاونت فرهنگی و دانشجویی مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.