سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰

در اولین روز ثبت نام دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

کلاس های توجیهی شورای انضباطی برای والدین نودانشجویان برگزار شد

شورای انضباطی

کلاس های توجیهی شورای انضباطی برای والدین نودانشجویان در دونوبت برگزار به همت شورای بدوی انضباطی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، در این کلاس ها صدیقه بارونی دبیر شورای بدوی دانشجویان دانشگاه، به تشریح آسیب های احتمالی پیش روی دانشجویان در محیط های آموزشی و خوابگاهی پرداخت.

صدیقه بارونی با ارائه راهکارهایی جهت پیشگیری از این آسیب ها تاکید کرد: دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه تا فارغ التحصیلی اصلی ترین دغده مسئولین دانشگاه خواهند بود و شورای انضباطی با نگاهی پیشگیرانه و رئوفانه سعی در حفاظت دانشجویان از آسیب های اجتماعی خواهد داشت.

وی ضمن تاکید بر جایگاه رفیع دانشگاه تصریح کرد: از دانشجویان عزیزمان انتظار می رود با اتکا به قوانین و آیین نامه های دانشگاه که همگی بر اهمیت حفظ سلامت این محیط، تأمین حقوق دانشگاهیان و حفظ کرامت دانشجویان تاکید دارند، ضمن اینکه خود با رعایت مقررات و پرهیز از تخلفات، در حفظ محیط سالم دانشگاه کوشش کنیم و در موارد بروز و مشاهده امور خلاف قانون و شئونات دانشجویی، کار رسیدگی را به مراجع ذی صلاح دانشگاهی بسپاریم.

گفتنی است، این جلسه آموزشی  اولین روز ثبت نام ۲۶ شهریورماه برگزار شده فردا نیز  ۲۷ شهریورماه  در دو نوبت  برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.