چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

تشکیل کمیته استقبال از دانشجویان نو ورود در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

جدیدالورود. شهرکرد

کمیته استقبال از دانشجویان نو ورود با همکاری شورای صنفی، تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تشکیل شد.

به گزارش مفدا شهرکرد، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه نام‌نویسی حضوری از دانشجویان نو ورود این دانشگاه روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده (یکم و دوم مهر) در مجتمع آموزشی رحمتیه انجام می‌شود، گفت: شورای صنفی، تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی با برپایی غرفه‌هایی به استقبال دانشجویان ورودی می‌روند.

علیرضا بدری افزود: معرفی فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشجویان و راهنمایی پذیرفته‌شدگان جدید برای حضور در این‌گونه فعالیت‌ها از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ارائه در غرفه‌های استقبال است.

وی تصریح کرد: با توجه به هم‌زمانی برنامه‌های استقبال از دانشجویان نو ورود با روزهای محرم و بنا به هماهنگی انجام شده با دبیران شورای صنفی، تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی، پخش موسیقی بی کلام در برنامه استقبال با مسئولیت امور فوق برنامه انجام می‌شود.

 بدری یادآور شد: در برنامه استقبال امسال، شورای صنفی عهده دار پذیرایی از دانشجویان ورودی و خانواده‌های آنان است.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، هماهنگی برای نصب راهنمای دانشجویان نو ورود در سطح شهر و مجتمع رحمتیه، جانمایی غرفه‌های استقبال در مقابل سالن شهید ضیائی و فراهم نمودن برخی امکانات مورد نیاز دانشجویان در زمان نامنویسی را از دیگر برنامه‌های درنظر گرفته شده برای آمادگی در استقبال از پذیرفته شدگان برشمرد.

گفتنی است، در سال تحصیلی جدید، بیش از ۳۵۰ دانشجو وارد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد می‌شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.