جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳

خوابگاه قدس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای افزایش سطح رفاهی دانشجویان بهسازی می‌شود

بازدید دکتر خسروشاهی از خوابگاه قدس

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، افزایش سطح رفاه و رضایتمندی دانشجویان را از اهداف و وظایف مسئولان این دانشگاه دانست و گفت: افزایش سطح رفاهی دانشجویان و جلوگیری از تخریب ساختمان و ضررهای احتمالی آینده، عملیات بهسازی خوابگاه قدس را ضروری کرده بود. 

به گزارش مفدا تبریز، دکتر حسین خسروشاهی، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از خوابگاه قدس دانشگاه بازدید کرد و در جریان عملیات بهسازی این خوابگاه برای پذیرش دانشجویان در آستانه سال تحصیلی جدید قرار گرفت. 

مدیر امور دانشجویی دانشگاه در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگار مفدا با اشاره به اینکه عملیات بهسازی خوابگاه قدس از دوازدهم شهریور ماه و  پس از پایان چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی آغاز شده است، گفت: افزایش سطح رفاهی دانشجویان عزیز و جلوگیری از تخریب ساختمان و ضررهای احتمالی آینده، عملیات بهسازی خوابگاه قدس را ضروری کرده بود. 

حسین خسروشاهی، برگزاری المپیاد ورزشی و تمرکز اکثر نیروها جهت برگزاری مطلوب و شایسته آن، طولانی شدن مراحل اداری اخذ مجوز تعمیرات و تامین اعتبارات مورد نیاز و عدم همکاری برخی دانشجویان در تخلیه به موقع خوابگاه را از علل تاخیر در آغاز عملیات بهسازی خوابگاه قدس معرفی کرد و ادامه داد: با توجه به پیگیری و جدیت همکاران و افزایش نیروهای پیمانکاری ابنیه و ساخت تا چند روز آتی عملیات بهسازی تقریبا به اتمام خواهد رسید. 

مدیر امور دانشجویی دانشگاه در ادامه سخنانش به مراحل بهسازی خوابگاه قدس اشاره کرد و گفت: تعویض لوله های چدنی فرسوده فاضلاب اصلی و فرعی واحدها و اتصال خروجی فاضلاب واحدها به فاضلاب شهری، تخریب و بازسازی کف سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی و لکه گیری قسمت های خراب واحدها، آجر کاری و گچ کاری و جوشکاری و نصب سقف کاذب، تعویض موکت های فرسوده و ورودی واحدهای خوابگاه و شست و شوی فرش واحدهای خوابگاهی جزء مراحل بهسازی خوابگاه قدس بوده است. 

خسروشاهی در بخش پایانی گفت و گوی خود با مفدا تبریز، افزایش سطح رفاه و رضایتمندی دانشجویان را از اهداف و وظایف مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانست و افزود: امیدوارم با همکاری و همدلی دانشجویان و مسئولان دانشگاه، شاهد افزایش ارائه خدمات برای رفاه هر چه بیشتر دانشجویان دانشگاه باشیم. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.