شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴

امکان ورزش 700 نفر به طور همزمان در هر سانس از مجموعه سالن های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: سالن های ورزشی دانشگاه با ظرفیت بالغ بر 700 نفر آماده پذیرش و ثبت نام ورزش دوستان، در این سالن ها است.

به گزارش روابط عمومی- آقای نادر شهرکی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 3 سالن چند منظوره و یک مجموعه ورزش های آبی در این دانشگاه وجود دارد.

وی افزود: در سالن های ورزشی دانشگاه کلاس های والیبال، تیر اندازی، تنیس روی میز، شطرنج، کاراته، تکواندو، کونگ فو، بدنسازی، دارت، فوتبال دستی، طناب کشی برای خواهران و برادران زیر نظر مربیان مجرب برگزار می شود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه مجموعه ورزش های آبی شهید ویزش فرد شامل استخر بزرگسالان، استخر کودکان، سونا، جکوزی و سالن بدنسازی هوازی است ادامه داد: رشته شنا هم بصورت تفریحی و هم آموزشی در شش سانس و بدنسازی هوازی روزهای زوج ویژه خواهران و روزهای فرد ویژه برادران در این سالن که  جنب پردیس دانشگاه واقع شده است برگزار می شود.

آقای شهرکی بیان کرد: سالن ورزشی 13 آبان نیز که در ضلع غربی دانشگاه قرار دارد در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال، طناب کشی، بدمینتون جهت برادران و در رشته های بدمینتون، والیبال، بسکتبال، ایروبیک، پیلاتس، طناب کشی ویژه خواهران فعال است.

وی گفت: در سالن 22 بهمن واقع در خیابان آزادگان شرقی، جنب دانشکده دندانپزشکی برای برادران رشته های فوتسال، والیبال وواحدهای  تربیت بدنی 1 و 2 ارائه می شود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: مجموعه ورزشی چند منظوره ولایت واقع در پردیس دانشگاه جنب مجموعه ورزش های آبی شهید ویزش فرد نیز در روزهای زوج برای خواهران و روزهای فرد برای برادران رشته های والیبال، بدنسازی، تنیس، شطرنج، تکواندو، تیر اندازی را ارائه می کند.

وی به وجود سالن های بدنسازی در خوابگاهها اشاه کرد و گفت: تمامی خوابگاههای دخترانه و پسرانه به سالن های بدنسازی مجهز هستند و کار احداث سالن بدنسازی خوابگاه فجر واقع در دانشکده دندانپزشکی با 250  متر مربع زیربنا نیز بزودی به اتمام خواهد رسید.

وی همچنین اضافه کرد: زمین چمن مصنوعی فوتسال در مجتمع خوابگاهی پسرانه شهید مسلم کیخا واقع شده است.

آقای شهرکی با اشاره به برگزاری المپیادهای ورزشی دانشجویان گفت: این المپیادها هر سال با حضور دانشجویان ورزشکار از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می شود که ما نیز از حضور دانشجویان علاقه مند در این المپیادها استقبال و حمایت می کنیم.

وی تصریح کرد: دانشجویان علاقمند به فعالیت های ورزشی می توانند درساعات اداری به اداره تربیت بدنی معاونت دانشجوئی مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.