سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

مدیر دانشجویی دانشگاه خبر داد:

کاهش قابل توجه هزینه‌های جاری مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سال ۹۸

مدیر دانشجویی

با تمهیدات اندیشیده شده و در راستای تحقق سیاست های سازنده اقتصاد مقاومتی در معاونت فرهنگی- دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، هزینه های جاری مدیریت امور دانشجویی این دانشگاه کاهش چشمگیری داشته است.

به گزارش مفدا قزوین؛ "کورش حاتم سروری" مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اعلام این مطلب اظهار داشت: پیش از شروع فصل گرما تفاهم نامه ای جهت کاهش قابل مصرف برق با اداره برق استان منعقد گردیده که با متمرکز کردن دانشجویان، در طول فصل گرما در خوابگاه ها این مهم محقق شد و کاهش چشمگیر مصرف برق در خوابگاه ها را شاهد بودیم.

وی افزود: همچنین با الحاق مفاد قرارداد واگذاری حفظ و نگه داری فضای سبز خوابگاه های بوستان،گلستان و خلیج فارس به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال به قرارداد کلی دانشگاه، هزینه مذکور از هزینه های معاونت فرهنگی-دانشجویی کاهش یافت.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد: تعمیر اساسی سیستم گرمایشی خوابگاه گلستان در تابستان سالجاری و پیش از آغاز سال تحصیلی جدید با اعتبار بالغ بر ۱ میلیارد ریال از دیگر اقدامات مهم بود که ضمن کاهش مصرف انرژی سبب افزایش رفاه دانشجویان گردید.

وی در ادامه گفت: نوسازی تجهیزات سلف با اعتبار بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال نیز انجام شد که در افزایش کیفیت طبخ غذا و بهینه سازی مصرف انرژی موثر می باشد.

حاتم سروری خاطر نشان کرد: پاکسازی و تسطیح فضای مقابل خوابگاه بوستان نیز با همکاری معاونت توسعه انجام شد و در صورت تامین اعتبار در راستای احداث فضای سبز مناسب در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

وی در پایان گفت: در خوابگاه پسرانه شماره ۶ نیز با بهسازی مکان توزیع غذا و همچنین اختصاص و توسعه فیزیکی فضای مستقل جدید و کاملا بهداشتی برای رختشویخانه که پیش از این در کنار اتاق تلویزیون قرار داشت اقدامات مفیدی برای رفاه حال دانشجویان عزیز صورت گرفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.