دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید؛

پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

"دکتر میثم مردسلطانی" معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پیامی سال تحصیلی جدید را به دانشجویان ،اساتید و کارکنان دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش مفدا دزفول ، "دکتر میثم مردسلطانی" معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پیامی سال تحصیلی جدید را به دانشجویان ،اساتید و کارکنان دانشگاه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است :

آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان، اساتید و همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی دزفول صمیمانه تبریک عرض می کنم و امیدوارم به یاری خداوند، سال تحصیلی جدید برای شما توأم با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی باشد.

همانگونه که  مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب تاکید نمودند " نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی؛ مهم‌ترین ظرفیت امیدبخش کشور" است و از آنجا که نیروی انسانی جوان زیادی در دانشگاههای کشور مشغول به تحصیل هستند، لذا دانشگاه نقش موثر و مهمی در تربیت جوانان آگاه، متخصص، کارآمد، با انگیزه و پایبند به ارزشهای دینی و ملی و امیدوار به توسعه و پیشرفت کشور ایفا می کند.

من و همکارانم افتخار میکنیم که پذیرای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خصوصا دانشجویان ورودی جدید باشیم . در سالهای گذشته تلاش کردیم زیست بوم مناسبی برای شما دانشجویان علاقمند به کسب دانش و مهارت فراهم آوریم . دانشگاه علوم پزشکی دزفول سعی دارد در زمینه نوآوری و فن آوری در آموزش و پژوهش و کارآفرینی پیش قدم باشد تا رشد و تعالی فرزندانمان را در محیط مناسب با امکانات روز شاهد باشیم.

در آغاز سال تحصیلی جدید ضمن آرزوی تندرستی و شادکامی برای شما، از همه دانشجویان، بخصوص دانشجویان ورودی جدید میخواهم تا با اتکال به خداوند متعال و با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری، استوارتر و با نشاط تر از قبل در رسیدن به مدارج بالای علمی و معنوی حرکت کرده و در پرتو سیاست ها و برنامه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول، در تحقق آینده بهتر و مطمئن تر برای خود، خانواده و کشور عزیزمان گام بردارید.

اطمینان قلبی دارم که "ما با شما فردا را بهتر از امروز خواهیم ساخت ".

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.