چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

دومین نمایشگاه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه افتتاح شد

جدیدالورود تربت حیدریه

دومین نمایشگاه دستاوردها و معرفی حوزه های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور "دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی و جمعی از اساتید، دانشجویان دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دومین نمایشگاه دستاوردها و معرفی حوزه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور "حجت الاسلام و المسلمین یوسف زاده"، "دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی و "نصرالله برقبانی" مدیر حراست دانشگاه و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه افتتاح شد و تا ۷ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

این نمایشگاه که با هدف معرفی حوزه های مختلف معاونت فرهنگی به دانشجویان جدیدالورود برپا شده است و شامل ۸ غرفه بسیج دانشجویی شهید اژدری، پایگاه خبری مفدا، قرآن و عترت، کانون‌های فرهنگی، تربیت بدنی، انجمن‌های  علمی دانشجویی، اداره مشاوره و سلامت روان می‌باشد که با استقبال پرشور دانشجویان و خانواده‌های آنها همراه بود.

دانشجویان پایه های اصلی معاونت فرهنگی دانشجویی هستنتد

دکتر محمد قربانی در حاشیه این بازدید ضمن حضور درغرفه ی پایگاه خبری  مفدا  فرارسیدن هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید  را تبریک و ضمن خیر مقدم به دانشجویان  جدیدالورود گفت: اگر قرارباشد تغییراتی در جامعه شروع شود دانشگاه مبدا آن است و دومین سالی است که معاونت فرهنگی دانشجویی اقدام به برپایی غرفه های فرهنگی کرده است که درسال گذشته چهار غرفه و در سال جاری  با توجه به استقبال دانشجویان و خانواده‌های آنها به هشت غرفه  افزایش یافته است.

کمبود ها مانع پیشرفت و رقابت نخواهد بود

معاون فرهنگی دانشجویی ادامه داد: خوشبختانه رتبه های کشوری خوبی در زمینه های مختلف همچون قرآن و عترت، مفدا و نشریات دانشجویی داشته ایم و دانشجویان به ما ثابت کرده اند که در هر شرایطی می‌توانند با دانشگاه‌های بزرگ و با همدلی رقابت کنند و به بهترین‌ها دست یابند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.