سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸

مدیر مفدا تربت حیدریه در نخستین نشست شورای مرکزی مفدا عنوان داشت؛

ارتقاء سطح سرویس های مفدا با تکیه بر عزت نفس و پشتکار

مفدا تربت حیدریه

نخستین جلسه شورای مرکزی مفدا در آغاز سال تحصیلی با حضور مدیر مفدا و دبیران سرویس ها و سایر اعضا فعال درحالی برگزار شد که مهمترین محور گفتگو ها برروی تقویت سرویس ها و استقلال کاری بیشتر در هر کدام از آنها متمرکز بود.  

به گزارش مفدا تربت حیدریه، نخستین جلسه شورای مرکزی مفدا در  آغاز سال تحصیلی با حضور مدیر مفدا و دبیران سرویس ها و سایر اعضا فعال درحالی برگزار شد که مهمترین محور گفتگو ها برروی تقویت سرویس ها و استقلال کاری بیشتر در هر کدام از آنها متمرکز بود.  

ارتقاء سطح سرویس های مفدا با تکیه بر عزت نفس و پشتکار

"محمد رضا صباغی" مدیر مفدا تربت حیدریه  ضمن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و با تاکید بر لزوم تلاش و پشتکار بیشتر برای پیشرفت مجموعه مفدا گفت: دبیران سرویس های مفدا باید به صورت خودجوشانه و با تکیه بر عزت نفس به دنبال ارتقا سطح سرویس ها باشند و هرکجا که باشیم بایستی نهایت تلاشمان را صرف کنیم تا مجموعه ای یک رنگ و همدل را داشته باشیم.  

وی ادامه داد:  مفدا نیازمند ایده های خلاقانه و افزایش محتوای تولیدی است تا پویایی مجموعه نسبت به گذشته بیشتر شود همچنین از آنجایی که همه دانشگاهیان علوم پزشکی تربت حیدریه را عضویی از مجموعه روابط عمومی معاونت فرهنگی می دانیم از تمامی علاقمندان در حوزه های رسانه دعوت به همکاری نموده و حمایت خودمان را اعلام می کنیم.  

وی افزود: شناسایی استعدادهای مورد نیاز و شکوفایی آنها از مهمترین فعالیت ها است اما نقاط ضعفی در برخی سرویس ها وجود دارد که بایستی با همت و همکاری تمامی همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی به بالاترین سطح خودمان را نزدیک سازیم.  

نشست همفکری و هم اندیشی با مدیریت روابط عمومی دانشگاه به زودی برگزار خواهد شد

صباغی ضمن اشاره پتانسل موجود در مجموعه روابط عمومی ستاد دانشگاه بیان داشت: به دنبال آن هستیم تا ضمن هماهنگی در هفته آینده نشست همفکری و هم اندیشی دبیران سرویس های مفدا را با حضور مدیریت و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه و در محل ستاد برگزار نماییم تا دانشجویان فعال از نزدیک با روند فعالیت و حوزه ارتباطات و رسانه آشنا شوند.  

گفتنی است از جمله مصوبات مهم این جلسه برای ترم جاری میتوان پوشش اخبار شهرستان، ترجمه مقالات جهت تولید محتوی سرویس علمی پژوهشی، برگزاری جلسه توجیهی برای نمایندگان رشته های مختلف، تهیه پرسشنامه جهت اطلاع از درگاه اینترنتی پرکاربرد دانشجویان، تهیه و تنظیم برنامه های رادیویی را ذکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.