سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ؛

پیام تبریک رییس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

"خانم دکتر اسلامی فر" رییس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان تبریک گفت.

به گزارش مفدا دزفول ، "خانم دکتر اسلامی فر" ریس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد :

سپاس خدایی را که زیبایی های آفرینش را بر ما برگزید، پاکترین روزی ها را بر ما نازل فرمود. برتری مان بخشید به مالکیت بر همه موجودات، چنان که جمیع خلق به قدرت او گردن به امر ما نهند و به نیروی او سر بر فرمان ما سایند.

بدنبال سخنان گهر بار از صحیفه سجادیه  بنده نیز فرارسیدن سال تحصیلی ۹۹-۹۸فصل شکوفایی دانش، فصل تلاش در جهت معرفت رابه تمامی همکاران ارجمند و دانشجویان عزیز به خصوص دانشجویان جدیدالورود تبریک عرض میکنم.

دانشجویان ارجمندم ، فراموش نکنید این صندلی های دانشگاه که اکنون به شما اختصاص یافته است می توانست متعلق به فرد دیگری باشد اما با عنایت پروردگار و با تلاش بی وقفه تان ، متعلق به شما شده است قدر این موقعیت رابدانید و بدانید که در ادامه ، این تلاش شماست که ضامن اصلی موفقیتتان است. امیدوارم در سایه ی توجهات حضرت حق همگی بتوانیم در راستای آینده ایی بهتر گام برداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.