سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از ثبت نام ورودی‌های جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد

بازدید خانم دکتر سیما سادات لاری از روند ثبت نام دانشجویان ورودی جدید علوم پزشکی مشهد

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی دانشجویی وزیر بهداشت ضمن بررسی روند و مراحل ثبت نام دانشجویان جدید الورود، با آنها صمیمانه به گفتگو پرداخت و نظرات آنان را در خصوص نحوه ثبت نام و ارائه خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد جویا شد.

به گزارش مفدا مشهد، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت امروز دوم مهر ماه، در حاشیه نشست دبیران شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که از امروز در مشهد مقدس در حال برگزاری است، به همراه دکتر مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ثبت نام متمرکز دانشجویان ورودی جدید دانشگاه بازدید به عمل آورد.

وی در این دیدار ضمن بررسی روند و مراحل ثبت نام، با نو ورودان صمیمانه به گفتگو پرداخت و نظرات آنان را در خصوص نحوه ثبت نام و ارائه خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد جویا شد.

لاری درباره این بازدید اظهار داشت: راه اندازی اپلیکیشن سلام دانشجو که حاوی تمامی اخبار و اطلاعیه‌های مورد نیاز برای ثبت نام است، حرکتی خلاقانه و اقتصادی است.  

وی خواهان انتقال این تجربه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به سایر دانشگاه‌ها شد.

معاون وزیر بهداشت در پایان از نمایشگاهی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در لابی سالن ثبت نام برگزار شده بود نیز بازدید کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.