چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام کرد:

برگزاری کارگاه تعامل خانواده با دانشجو توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

کارگاه تعامل خانواده با دانشجو - گناباد

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: همزمان با ایام ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۸، کارگاه تعامل خانواده با دانشجو توسط این اداره، ویژه والدین دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

نجمه سادات حاجی وثوق در گفت و گو با مفدا – گناباد، با بیان اینکه این کارگاه از تاریخ ۳۰ شهریورماه لغایت دوم مهرماه جاری برگزار شد ، اظهار کرد: هدف از برگزاری این کارگاه را آشنایی خانواده ها با اداره مشاوره و سلامت روان، آگاه سازی آنان در خصوص وظایف خود در این برهه جدید و خطیر زندگی فرزند در دوران دانشجویی بوده است.

وی ادامه داد: در این کارگاه ها به افزایش همدلی خانواده با دانشجو کمک شده؛ ضمنا والدین با ویژگی های دوران جوانی، افزایش حمایت اجتماعی از دانشجویان از طریق بهبود کیفیت ارتباط خانواده آنها، پیشگیری از آسیب‌های روانی – اجتماعی ، افزایش آگاهی و مهارت اولیاء در زمینه مسایل مربوط به زندگی دانشجویی، کمک به سازگاری بهتر دانشجو با محیط از طریق ارتباط با خانواده ها آشنا شدند.

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد اضافه کرد: در ادامه این کارگاه به سؤالات والدین در موارد مختلف آموزشی، روانشناسی و امور دانشجویی پاسخ داده شد.

گفتنی است این کارگاه مورد استقبال والدین محترم پذیرفته شدگان این دانشگاه واقع شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.