چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳

رئیس اداره امور رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

امکان دریافت وام دانشجویی از ترم دوم تحصیلی برای دانشجویان فراهم شد

نرگس سرگلزائی

رئیس اداره امور رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: امکان دریافت وام دانشجویی از ترم دوم تحصیلی برای دانشجویان این دانشگاه فراهم شده است.

به گزارش مفدا زاهدان، رئیس اداره امور رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ترم دوم می توانند وام دانشجویی دریافت کنند.

نرگس میر سرگلزائی رئیس اداره امور رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این خبر افزود: با اعلام اعتبارات انواع وام‌ها در هر نیمسال تحصیلی در اداره امور رفاهی بعه‌نوان نماینده صندوق رفاه وزارت بهداشت مجوز پرداخت وام صادر می‌شود.

وی تصریح کرد: وام تحصیلی، وام مسکن، وام ودیعه مسکن، وام ضروری و وام عتبات که در قالب وام ضروری پرداخت می‌شود از جمله تسهیلاتی است که برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

میرسرگلزائی افزود: دانشجویان در ترم اول تحصیل نمی‌توانند وام دریافت کنند اما از ترم دوم با ارائه تعهد محضری و شماره حساب خود که در یکی از شعب بانک تجارت سراسر کشور افتتاح کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به اداره رفاه واقع در معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه از چگونگی نحوه ثبت نام مطلع شوند.

رئیس اداره امور رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به استثنائاتی در برخی وام‌ها اشاره کرد و گفت: وام ضروری یکسال پس از آغاز تحصیل و وام مسکن به شرط اجاره منزل و ارائه اجاره نامه قابل پرداخت است.

وی بیان کرد: بازپرداخت تمامی وام‌ها به استثنای وام ودیعه مسکن، از شش ماه پس از فراغت از تحصیل آغاز می‌شود اما وام ودیعه مسکن هنگام تسویه حساب دانشجو باید به‌صورت یکجا پرداخت شود.

سرگلزائی در پایان گفت: در سال گذشته دانشجویان متقاضی دریافت وام در این دانشگاه مبلغ ۳۱ میلیارد و ۶۳۷ میلیون ریال  وام دانشجویی دریافت کرده‌اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.