پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

ورود به دانشگاه به معنی رسیدن به سکوی پرتابی به سوی آینده درخشان است

اسماعیلی

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود گفت: ورود به دانشگاه به معنی رسیدن به سکوی پرتابی به سوی آینده درخشان است و دو هدف در انتهای این دوره از جمله، خدمت به خود و خانواده و خدمت به جامعه اسلامی وجود دارد.

به گزارش مفدا گیلان؛ حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان، اظهار کرد: ورود به دانشگاه به معنی پیدا کردن سکوی پرتابی به سوی آینده درخشان است و دو هدف در انتهای این دوره از جمله، خدمت به خود و خانواده و خدمت به جامعه اسلامی وجود دارد. 
وی افزود: ورود به دانشگاه خوب است اما کافی نیست؛ برای تحقق اهداف دانشگاهی باید به برنامه ریزی بپردارید و با تلاش و پشتکار در جهت تحقق این برنامه ها حرکت کنید و از سوی دیگر ارتباط محکم و قطعی با خدا به شما کمک می‌کند تا به هدفی که دارید برسید.


مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در ادامه با اشاره به جملات بزرگان برای رسیدن به موفقیت، اظهار کرد: از شما می‌خواهم برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشید و اگر چیزی شما را از اهدافتان بازداشت از آن دوری کنید و نگذارید از شما و استعدادتان سو استفاده کنند.
گفتنی است؛ مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان، امروز، ۴ مهرماه ۹۸ در دانشکده پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.