شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

با حضور معاون وزیر بهداشت؛

خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح شد

با حضور معاون وزیر بهداشت/خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور "سید کامل تقوی نژاد" معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و مسئولان استانی خبر داد.

به گزارش مفدا بوشهر، دکتر سعید کشمیری در آیین افتتاح خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: خوابگاه پردیس ۳ دارای ظرفیت ۲۴۰ نفر با ۴۰ اتاق است و زیربنای این خوابگاه دانشجویی هزار و ۶۵۰ مترمربع بوده و ساخت آن از سال ۹۶ آغازشده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر بیان کرد: افزایش ظرفیت و بهسازی وضعیت اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی جزو اولویت‌ها و در دستور کارهای اصلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر کشمیری افزود: اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به سه طریق اسکان در خوابگاه مشارکتی، ملکی و استیجاری صورت می‌پذیرد که با توجه به تعداد بالای دانشجویان متقاضی، احتمال افزایش ظرفیت در سال تحصیلی جاری بوده و این موضوع از اولویت‌های دانشگاه است.

وی همچنین تصریح کرد: پروژه خوابگاهی خیر ساز ۱۵ خرداد نیز تا مهرماه ۱۳۹۹ با ظرفیت ۳۵۰ نفر تحویل داده خواهد شد و ظرفیت خوابگاهی دانشگاه افزایش می‌یابد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مدت ۱۵ ماه و از محل تأمین اعتبار تهاتر اموال اعتبار ساخت شده است که اعتبار ساخت و تجهیز آن ۶۰ میلیارد ریال بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.