پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

وجه مشترک رشته های علوم سلامت تلاش در راستای حفظ و ارتقای سلامت جامعه است

جدیدالورود

دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه گفت: وجه مشترک تمام رشته های علوم سلامت این است که همه ی شما عزیزان در جهت حفظ و ارتقای سلامت مردم تلاش می کنید و لازمه این کار، عشق است و باید روحیه عشق به مردم را گسترش داد.

به گزارش مفدا گیلان؛ دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه در سال تحصیلی ٩٩_ ۹۸ که امروز، ۴ مهرماه برگزار شد، با ذکر نام و یاد شهدا و گرامیداشت یاد این عزیزان، اظهار کرد: به سهم خودم ورود دانشجویان را به مرحله جدیدی از علم و دانش که که مقارن شده است با ماه محرم و هفته دفاع مقدس، را تبریک می‌گویم و امیدوارم در راستای اهداف فردی و ملی موفق و پر تلاش باشید.
وی افزود: وجه مشترک تمام رشته های علوم سلامت این است که همه ی شما عزیزان در جهت حفظ و ارتقای سلامت مردم تلاش کنید و لازمه این کار، عشق است و باید روحیه عشق به مردم را گسترش داد. هنر ما در وهله دوم این است که از خلقت کاینات، حمکت الهی را دریابیم و به عنوان اصل عملیاتی در زندگی جاری کنیم‌.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به زحمات فراوان دانشجویان برای ورود به دانشگاه، اظهار کرد:  شما ابتدای کار هستید حتی پس ازیادگیری فنون رشته ی تخصصیتان باز هم ابتدای کار هستید ؛ اساس، انسان شدن است و این رسالت بسیار مهم و سنگین است.


وی همچنین اظهار کرد: همه ی مسایل پیش آمده، مقدمه ی انسان کامل شدن، یادگیری علوم خلقت، پی بردن به وجود خدا و رسیدن به هدف است. ما که می‌خواهیم به سمت انسان کامل پیش برویم باید مقدمات آن را در خود فراهم کنیم. امیدوارم همه ما در خدمت خاک پاک کشورمان باشیم و نشان دهیم ایران و ایرانی همیشه سربلند و سرفراز خواهد ماند و فرزندان این سرزمین با تمام وجود از  کشور عزیزمان دفاع خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.