شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

زمان ثبت نام دریافت وام های دانشجویی علوم پزشکی تربت حیدریه اعلام شد

وام

بنا بر اعلام مدیریت امور دانشجویی ثبت نام وام های دانشجویی از هفتم مهرماه شروع و تا دهم مهرماه ادامه دارد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، بنا بر اعلام مدیریت امور دانشجویی ثبت نام وام های دانشجویی از هفتم مهرماه شروع و تا دهم مهرماه ادامه دارد.

"ندا خواره" کارشناس امور دانشجویی در این باره گفت: وام های تحصیلی، مسکن و ضروری از جمله تسهیلاتی است که برای دانشجویان درنظر گرفته ایم که با مراجعه به سامانه صندوق رفاه می توانند درخواست خود را ثبت نمایند؛ همچنین آن دسته از افرادی که درخواست وام عتبات عالیات را دارند با مراجعه حضوری به ساختمان معاونت فرهنگی دانشجویی، کارشناسان امور دانشجویی می توانند اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند.

وی با اشاره به زمان ثبت نام وام های دانشجویی بیان داشت: هفتم تا دهم مهرماه زمان ثبت نام است اما بایستی توجه کرد که دانشجویان در ترم اول تحصیل نمی‌توانند وام دریافت کنند اما از ترم دوم با ارائه تعهد محضری و شماره حساب خود که در یکی از شعب بانک تجارت سراسر کشور افتتاح کرده‌اند میتوانند نسبت به دریافت وام اقدام کنند.

خواره نسبت به باز پرداخت وام های دریافتی تصریح کرد:  بازپرداخت تمامی وام‌ها به استثنای وام ودیعه مسکن، از شش ماه پس از فراغت از تحصیل آغاز می‌شود اما وام ودیعه مسکن هنگام تسویه حساب دانشجو باید به‌صورت یکجا پرداخت شود.

گفتنی است مبالغ هر کدام از وام ها در سال گذشته به شرح ذیل می باشد: 

مبلغ

مجرد/ متاهل

نوع وام

۵۸۵۰۰۰ تومان

مجرد

تحصیلی

۱۳۵۰۰۰۰ تومان

متاهل

۵۶۲۰۰۰ تومان

مجرد

مسکن

۱۱۷۰۰۰۰ تومان

متاهل

۶۰۰۰۰۰ تومان

*

ضروری

۷۰۰۰۰۰ تومان

*

عتبات

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.