یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰

به مناسبت آغاز سال تحصیلی انجام شد؛

بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم از خوابگاه دانشجویی کوثر

بازدید

به مناسبت آغاز سال تحصیلی و آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه جمعی از مدیران این دانشگاه از خوابگاه دانشجویی کوثر بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات دانشجویان قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، "دکتر محمدرضا قدیر" سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم در حاشیه بازدید از خوابگاه دانشجویی کوثر گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی و آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود از نزدیک مجتمع دانشگاهی پردیس علوم پزشکی و خوابگاه دانشجویی کوثر را ملاحظه و در جریان مسائل و مشکلات این عزیزان قرار گرفتیم.

دکتر قدیر اضافه کرد: با هم فکری و کمک دانشجویان در صدد رفع مشکلات این عزیزان خواهیم بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم به محوطه تازه احداث شده و تفریحی خوابگاه کوثر اشاره و ادامه داد: سعی و تلاش ما در این است که فضای خوابگاه ها را طوری محیا کنیم که دانشجویان دغدغه ای جز مسایل آموزشی نداشته باشند.

وی امکانات خوابگاه کوثر را مطلوب ارزیابی و تسریح کرد: فضای سبز خوابگاه و همچنین مجتمع دانشگاهی پردیس باید مورد توجه بیشتری قرارگیرد.

قدیر گفت: دانشجویان باید در حفظ و نگهداری تجهیزات و امکانات خوابگاهی کوشا باشند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قم ادامه داد: مسئولین دانشگاه این عزم را دارند که مشکلات دانشجویان را در کمترین زمان ممکن بر طرف نمایند.

وی در پایان بیان کرد: از همکاران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی کمال تشکر و قدردانی را داریم و رضایت مندی که در بین دانشجویان وجود دارد ناشی از زحمات همکاران این حوزه می باشد.

گزارش تصویری این بازدید را از  اینجا دریافت کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.