یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

کارگاه "اخلاق " برای دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

ورودی جدید پزشکی

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کارگاه "اخلاق " جهت آشنایی دانشجویان با اصول حرفه ای اخلاق دانشجویی، برای دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، کارگاه "اخلاق و معارفه " برای دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی با حضورحجت الاسلام حیدری مسئول دفتر نهاد  نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر فرزام رییس دانشکده پزشکی و  دانشجویان ورودی جدید رشته پزشکی،  شنبه ۶ مهر در دانشکده پزشکی برگزار شد.

دکتر محمد رضا شیخی در این کارگاه ضمن خوشامد گویی به دانشجویان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با دارا بودن دو حوزه مدیریتی فرهنگی و دانشجویی و بخش های مختلف از جمله اداره مشاوره و سلامت روان، تربیت بدنی و قرآن و عترت در خدمت دانشجویان می باشد.  

وی افزود: از دانشجویان انتظار داریم در قالب منش و رفتار حرفه ای دانشجویی در دانشگاه به عنوان مکانی مقدس برای کسب علم عمل نمایند.

در ادامه حجت الاسلام  حیدری ضمن عرض تبریک به دانشجویان اظهار داشت: همانطور که ایمان به شرط تقوا بزرگی می آورد علم نیز همراه اخلاق و رفتار صحیح سبب شرافت انسان خواهد شد.

وی افزود:  همگام با کسب علم و دانش رفتار انسان نیز باید تغییر پیدا کرده و رشد متوازن داشته باشد.

حجت الاسلام حیدری در ادامه به معرفی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  پرداخت.                                        

دکتر فرزام رییس دانشکده پزشکی نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: توجه به این نکته ضروری است که فضای دانشگاه بسیار متفاوت از مدارس می باشد و همانطور که از نام دانشجو پیدا است شما باید جوینده علم و دانش در رشته خود باشید.

وی افزود: امروز ۹۵ آینده ساز کشور در رشته پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی قزوین وارد شده اند و با تلاش و کوشش جوانان است که میتوان کشور را از بیگانگان بی نیاز کرده و روی پای خود ایستاد.

دکتر فرزام ادامه داد: امام خمینی (ره) همیشه دغدغه جوانان را داشتند چرا که آن ها آینده ساز کشور می باشند.

در پایان این کارگاه دبیران کانون ها و تشکل های دانشگاه به معرفی فعالیت ها و دستاوردها و نحوه همکاری دانشجویان ورودی جدید با این کانون ها و تشکل ها پرداختند.    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.