یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

وزیر علوم عنوان کرد:

غیبت دانشگاهیان برای شرکت در پیاده روی اربعین موجه خواهد بود

غیبت دانشجویان در اربعین

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به شرکت دانشجویان و اساتید در پیاده‌روی اربعین گفت: غیبت دانشگاهیان برای شرکت در این رویداد مهم بر اساس بخش نامه وزارت علوم موجه خواهد بود.

منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به شرکت دانشجویان و اساتید در پیاده روی اربعین به دانشجو گفت: مجموعه اساتید و دانشجویانی که در راهپیمایی اربعین شرکت خواهند کرد مانند سال‌های گذشته حمایت‌های لازم را خواهیم داشت و این یک رویداد مهمی است.

غلامی افزود: شاید سال‌های قبل شرکت در این رویداد مهمی اختصاصی و محدود بود، اما در چند سال اخیر به یک رویداد مهم تبدیل شده به خصوص در شرایط فعلی دنیا که می‌تواند پیام‌های گسترده، عمیق و تاثیرگذاری را داشته باشد.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری ادامه داد: تلاش وزارت علوم این است که از حضور دانشجویان و اساتید حمایت کند که بخشی از این حمایت‌ها به صورت مادی است که دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تمام توان خود را برای شرکت در پیاده روی اربعین را به کار خواهند گرفت و بخش دیگر فرصتی را فراهم کنیم که اساتید و دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌ها بتوانند در پیاده روی اربعین شرکت کنند.

وی اضافه کرد: براساس بخش نامه‌ای که ابلاغ شده غیبت دانشجویان و اساتید برای شرکت در این رویداد مهم موجه خواهد بود.

غلامی یادآور شد: محدوده حداکثری برای حضور دانشگاهیان در نظر گرفته شده و باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که بتوانند در این رویداد شرکت کنند؛ همچنین فاصله زیادی بین حضور و غیبت آن‌ها نباشد که دانشجویان بتوانند با تاثیرگذاری بیشتری در این رویداد شرکت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.