دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴

فراخوان ثبت نام بیست و هشتمین دانشجوی نمونه منتشر شد

نمونه

بیست و هشتمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه از ۲۰ مهرماه سال جاری آغاز و تا ۴ آبان ماه ادامه دارد. این جشنواره در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می گردد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، بیست و هشتمین فراخوان ثبت نام دانشجوی نمونه منتشر شد.

ثبت نام بیست و هشتمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه از ۲۰ مهرماه سال جاری آغاز و تا ۴ آبان ماه ادامه دارد. سید حمید حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: انتخاب دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری صورت می پذیرد و تمامی مراحل ثبت نام و داوری به صورت اینترنتی و با سامانه اعلام شده انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در آیین نامه امسال که به تازگی تدوین شده است علاوه بر امتیازات بخش آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بخش فناوری نیز با حداکثر ده امتیاز در مقطع دکتری افزوده شده است.

مدیر فرهنگی دانشگاه در خصوص مراحل این جشنواره تصریح کرد: در مرحله  نخست  انتخاب دانشجویان  نمونه، دانشجویان متقاضی  در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌های آن کسب نموده‌اند به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می شوند.

وی افزود: مرحله دوم جشنواره دانشجوی نمونه در سطح کشوری انجام می شود که پس از ارزیابی داوران در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند.

جهت دانلود شیوه نامه اجرایی کلیک کنید

جهت دانلود آیین نامه کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.