دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

با هدف آشنایی با مشکلات دانشجویان؛

مدیرکل سیاسی استانداری از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کرد

مدیرکل سیاسی استانداری از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کرد

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان و دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان گلستان از خوابگاه‌های دانشجویی علم الهدی و شهدای ۵آذر و سلف سرویس مرکزی این دانشگاه بازدید کرد

به گزارش مفداگلستان، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان و دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان گلستان، دکتر حمیدرضا چوبداری از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و سلف سرویس مرکزی این دانشگاه، واقع در مجموعه آموزشی فلسفی، بازدید کرد.

حمیدرضا چوبداری، به همراه دکتر مهدی صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مهندس ابوطالب بای مدیر امور دانشجویی، معصومه محمدرحیمی مدیر فرهنگی و دیگر مسئولین دانشگاه، روز یکشنبه مورخ ۷مهرماه سال جاری از مجموعه خوابگاه‌های دانشجویی علم الهدی و شهدای پنجم آذر دانشگاه، بازدید و با دانشجویان ساکن این خوابگاه ها، گفت­گو کرد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان و دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان، دکتر حمیدرضا چوبداری، ضمن حضور در محل سلف سرویس مرکزی دانشگاه و صرف ناهار و گفتگو با دانشجویان، از کمی و کیفی غذای ارائه شده به دانشجویان مطلع شد.

وی در ادامه با حضور در محل خوابگاه های دانشجویی پسرانه شهید علم الهدی و دخترانه شهدای پنجم آذر با شنیدن صدای دانشجویان و در گفتگو با آنان، گفت: هدف از اینگونه بازدیدها، آشنایی هرچه بیشتر با مسائل و مشکلات رفاهی شما دانشجویان است.

وی با شنیدن نقد و انتقادات دانشجویان از وضعیت کمبود فضای خوابگاهی و کیفیت امکانات در گفتگو با دانشجویان ساکن خوابگاه ها از پیگیری تامین فضای فیزیکی بیشتر با افزایش ساختمان های استیجاری جدید توسط این دانشگاه خبر داد و گفت: در بازدید های بعدی و مستمر ماهیانه شاهد رفع این مشکلات خواهیم بود.

در این بازدید، دکتر مهدی صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز گفت: «از نظر فضای خوابگاهی برای دانشجویان پسر و دختر، با توجه به افزایش دانشجویان در سال تحصیلی جدید، دچار کمبود فضای خوابگاهی در این دانشگاه هستیم

وی افزود: درخواست تخصیص بودجه جهت افزایش خوابگاه های دانشجویی جدید به ریاست دانشگاه ارائه شده است و در تلاش هستیم بزودی این مشکل نیز، رفع گردد

دکتر صادقی تصریح کرد: همواره از انتقادات و پیشنهادات سازنده برای بهبود وضعیت خوابگاه ها، استقبال می­ کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.