دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳

نشست هم اندیشی مدیران دانشجویی دانشگاههای شمال غرب کشور برگزارشد

سراب

نشست مدیران دانشجویی کلان منطقه دو با هدف بررسی مهمترین موضوعات و چالش های موجود در حوزه ادارت تغذیه، خوابگاه و رفاهی در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش سراب مفدا به نقل از تبریز مفدا،نشست مدیران دانشجویی کلان منطقه دو (شمال غرب کشور) با حضور معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مدیران دانشجویی کلان منطقه دو در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه، دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با خوشامدگویی به مدیران دانشجویی کلان منطقه دو، گفت: مدیریت دانشجویی دانشگاه ها به سبب ارتباط مستمر با خواسته ها و نیازهای دانشجویان دارای حساسیت زیاد و بالایی است و برای فعالیت در این بخش بایستی برای افزایش ارائه خدمات و امکانات رفاهی برای دانشجویان همواره مورد نظر قرار گیرد. 

دکتر نظری با اشاره به وجوه اشتراک فرهنگی و آداب و رسوم دانشگاه های منطقه کلان دو کشوری، ادامه داد: این اشتراکات و از سوی دیگر ارتباط و آشنایی مدیران دانشگاه های کلان منطقه دو باعث می شود تبادل نظر میان این دانشگاه ها همیشه ضروری باشد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه هر یک از دانشگاه های منطقه کلان دو کشوری دارای توانایی های مختلفی هستند، افزود: وجود چنین جلساتی سبب می شود که از تجربه اقدامات و فعالیت های این دانشگاه ها آگاه شویم و در برنامه ریزی های آینده از این تجربیات بهره بگیریم. 

وی در ادامه سخنانش همگرایی در اتخاذ تصمیمات را از دیگر برکات این نشست ها خواند و گفت: برگزاری چنین جلساتی که با تشریح برنامه های انجام یافته و آسیب شناسی آنها و برنامه ریزی برای آینده است، به یکسان سازی رویه ها و اخذ تصمیمات واحد منجر می شود. 

در ادامه این نشست، دکتر حسین خسروشاهی، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، هدف از برگزاری جلسه  مدیران دانشجویی کلان منطقه دو را بررسی مهمترین موضوعات و چالش های موجود در حوزه ادارت تغذیه، خوابگاه و رفاهی دانست و گفت: بحث و تبادل نظر در این موارد سبب می شود که از تجربیات یکدیگر آگاه شویم و به دنبال شناسایی راهکاری واحد باشیم.  

ادامه نشست مدیران دانشجویی کلان منطقه دو (شمال غرب کشور) با ارائه توضیحات در زمینه اقدامات و چالش های دانشگاه ها در حوزه تغذیه، خوابگاه و اسکان دانشجویان و رفاهی همراه بود و مدیران دانشجویی برای یافتن راهکارهای مفید و موثر به تبادل نظر پرداختند و در این جلسه پیشنهاداتی در خصوص تسهیل وام دانشجویی و همچنین اسکان و تغذیه از سوی حاضران ارائه گردید. 

در پایان این نشست، حاضران از خوابگاه بزرگ جدیدالاحداث دانشگاه علوم پزشکی تبریز بازدید کردند و همچنین با صرف ناهار در غذاخوری مجتمع فرهنگی امید با بخش های مختلف آن آشنا شدند. 

گفتنی است در این نشسست جواد عباس زاده از دانشگاه علوم پزشکی سراب، بهزاد موسی زاده از دانشگاه علوم پزشکی مراغه، غفار آذرنوش از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، تقی آذرسا از دانشگاه علوم پزشکی خوی و اسماعیل مهرآیین از دانشگاه علوم پزشکی خلخال حضور داشتند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.