سه‌شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در دانشگاه، نیاز به کار فرهنگی بیشتر دارد

بیرجند/حجاب و عفاف

در نشست هم اندیشی ترویج حجاب و عفاف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با تأکید بر اشاعه حجاب و عفاف در دانشگاه، گفت: تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در دانشگاه، نیاز به کار فرهنگی بیشتر دارد.

به گزارش مفدا بیرجند، نشست هم اندیشی ترویج و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف دانشگاه، با حضور دکتر جوادی معاون فرهنگی دانشجویی،حجت الاسلام سیدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر قدوسی نژاد و دکتر عبدالرزاق نژاد مدیران فرهنگی دانشجویی و جمعی از سایر اساتید و صاحب نظران حوزه فرهنگی در اتاق شورای معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در این نشست بر اشاعه حجاب و عفاف در دانشگاه تاکید کرد و گفت: تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در دانشگاه، نیاز به کار فرهنگی بیشتر دارد.

دکترعباس جوادی، برگزاری این نشست هم اندیشی با محوریت راهکارهای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف را پیش جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه عنوان کرد و افزود: مسائل مطرح شده در این نشست به عنوان دستور کار جلسه آینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین با ارائه پیشنهادات و راهکارهای کلی و فرهنگی در زمینه گسترش حجاب و عفاف در دانشگاه، ترویج برنامه های فرهنگی و تشویقی در این خصوص را خواستار شد.

در ادامه این جلسه نیز سایر اعضاء به بحث و تبادل نظر درباره اهمیت حجاب و عفاف، الگوهای پوشش اسلامی و آسیب های بی حجابی و نشر و ترویج ارزش های اسلامی  پرداختند و با ارائه پیشنهاداتی، خواستار عملیاتی شدن این موارد در دانشگاه شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.