چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال اول ۹۹-۱۳۹۸ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار آغاز شد

وام مسکن و وام تحصیلی به دانشجویان متقاضی اعطا شد

به اطلاع دانشجویان محترم متقاضی وام می‌رساند ثبت نام اینترنتی وام های "تحصیلی" و "مسکن" نیمسال اول تحصیلی سال۹۹-۱۳۹۸ از روز شنبه مورخه ۲۰ مهر ماه اغاز و تا روز سه شنبه ۳۰ مهر ادامه حواهد داشت. دانشجویان گرامی برای ثبت نام اینترنتی درخواست وام، به سایت http://portal.srd.ir مراجعه کرده و درخواست وام خود را ثبت نمایند.

دانشجویان گرامی برای ثبت نام اینترنتی درخواست وام، به سایت http://portal.srd.ir مراجعه کرده و درخواست وام خود را ثبت نمایند. لازم به ذکر است مهلت ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

ضمنا لازم به توضیح می‌باشد:


۱- تمامی دانشجویان متقاضی وام حتما باید قبل از ثبت درخواست وام، تعهد نامه محضری خود را تهیه و بعد از ثبت اطلاعات در پورتال دانشجویی ، سربرگ تعهد محضری همراه با مدارک ضامن (کپی حکم کارگزینی یا جواز کسب )را به امور دانشجویی  تحویل دهند.


۲- داشتن شماره حساب به نام خود دانشجو از بانک تجارت الزامی است. دانشجوی گرامی بعد از افتتاح حساب در بانک تجارت شماره حساب را به همراه کد شعبه به اداره رفاه اعلام نماید.


۳-دستورالعمل اجرایی وام ها در وب سایت دانشجویی وزارت بهداشت به نشانی www.srd.irموجود است دانشجویان عزیز می‌توانند با مراجعه به این سایت اطلاعات مورد نیاز در خصوص تسهیلات اعطایی صندوق رفاه دانشجویان، را بدست آورند.


۴- لازم به ذکر است به دانشجویان ترم یک وام تعلق نمی‌گیرد.


۵-وام"مسکن" فقط به دانشجویان غیر بومی که از خوابگاه های دانشجویی استفاده نمی کنند و در شهر محل تحصیل، منزل اجاره کرده اند تعلق می‌گیرد. این عزیزان اجاره نامه منزل که دارای کد رهگیری باشد، را به اداره رفاه سرکار خانم سوری تحویل نمایند.


دانشجویان عزیز حتما بعد از ثبت درخواست اینترنتی تسهیلات، یکبار دیگر وارد صفحه خود در پرتال دانشجویی شده و از ثبت نام وام مطمئن شوند. در برخی موارد مشاهده شده است دانشجویانی که درخواست وام خود را با استفاده از اینترنت گوشی شخصی خود انجام داده اند ، ثبت نام آنها با مشکل مواجه شده است.

۶- دانشجویان گرامی توجه داشته باشند هنگام ثبت اطلاعات مورد نیاز برای درخواست وام تحصیلی و مسکن، در فیلد مربوط به معدل، معدل ترم قبل مد نظر بوده و در فیلد مربوط به تعداد واحد، تعداد واحد های ترم جاری باید ثبت شود.

۷- زمان نام نویسی برای (وام های ضروری و وام ودیعه مسکن و بنیاد علوی) متعاقبا اعلام می گردد.


متذکر می گردد دانشجویانی که نقص پرونده دارند به  قسمت توضیح کارشناس در صفحه شخصی خود در پرتال توجه کرده و نسبت به رفع نقص پرونده اقدام نمایند. همچنین بند ۶ را حتما صحیح تکمیل کنند. در غیر اینصورت نام دانشجو از لیست وام حذف خواهد شد.

دانشجویان عزیز متقاضی وام توجه داشته باشند که ثبت درخواست وام به منزله دریافت قطعی وام نیست و به دلیل محدودیت در اعتبار وام ها و تعداد زیاد متقاضیان وام، ممکن است به تعدادی از دانشجویان وام تعلق نگیرد.  

جهت تماس با کارشناس صندوق رفاه دانشجویان « سرکار خانم سوری» با شماره تلفن ۴۴۰۱۸۴۲۰-۰۵۱ تماس حاصل نمائید.

صندوق رفاه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.