چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰

نشست سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با مدیریت شعب بانک تجارت استان برگزار شد

بانک تجارت

نشست سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با مدیریت شعب بانک تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد و هیئت همراه امروز صبح، 10 مهر سال جاری در دفتر سرپرست این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ در این نشست ابتدا آیاتی چند از قرآن کریم توسط آقای مهندس احمد جاودانه تلاوت شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن خیر مقدم به حضور اعضای جلسه و همچنین تشکر و قدردانی از آقایان سید جلیل ملک حسینی و مهندس احمد جاودانه به جهت برگزاری این نشست، گفت: در دنیای کنونی نقش بانک ها در تمامی عرصه ها نیاز می شود و برای جلو بردن و پیشبرد تمامی فعالیت ها حضور بانک ها الزامی است.

دکتر پرویز یزدان پناه ابراز داشت: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با داشتن بیش از 6هزار و 500 پرسنل، نیازمند خدمات به روز بانکی است.

وی با اشاره به اینکه خود قریب به دوسال فعالیت در عرصه بانکی را تجربه نموده ام، اضافه کرد: خوش حساب ترین قشر جامعه، کارکنان علوم پزشکی هستند و بانکی موفق خواهد بود که بتواند از سرمایه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و واحد های تابعه استفاده نماید.

دکتر یزدان پناه نقش تبلیغات را در جهت پررنگ نمودن خدمات بی بدیع دانست و یادآور شد: ارتباط بانک تجارت و دانشگاه بایستی به گونه ای باشد که تمامی خدمتگزاران این عرصه رقبت به افتتاح حساب نمایند.

وی با اشاره به رقابت های بانک ها در جامعه کنونی، تصریح کرد: تبلیغات گسترده بانک ها و اراده خدمات با تسهیلات تازه موجب ایجاد انگیزه در جهت افزایش منابع بانکی خواهد شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اذعان داشت: تجهیز بیمارستان ها، کلینیک ها، آزمایشگاه ها و سایر مراکز بهداشتی و درمانی در اولویت های دانشگاه قرار می گیرد.

وی ایجاد مقدمات کافی در جهت ساخت خوابگاه های متاهلی و تجهیزات آزمایشگاهی را از دیگر اولویت های دانشگاه دانست که بانک ها با در اختیار داشتن منابع مالی عظیم، توانایی کمک نمودن و سرمایه گذاری را خواهند داشت.

وی اضافه کرد: ارائه خدمات گسترده و بسته های متنوع به پرسنل از دیگر اقدامات پیشنهادی دانشگاه به بانک ها در جهت توسعه حساب ها می باشد.

دکتر یزدان پناه ضمن تقدیر از خدمات انجام شده توسط بانک تجارت اظهار داشت: ارائه وام هایی با بهره کم برای پرسنل نیز در جهت  برطرف نمودن مشکلات معیشتی می تواند میزان ارتباط بانک و دانشگاه را بیشتر نماید.

در ادامه این نشست، مدیر شعب بانک تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک تجارت به عنوان یکی از بانک های بزرگ کشور در جهت سرمایه بانکی است.

حسین اروانه ابراز داشت: بانک تجارت بیش از 1هزار و 500 شعبه در سراسر کشور دارد که بزرگترین شرکت بورسی کشور نیز مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه حوزه های فعالیت بانک تجارت گسترده بوده است، اظهار داشت: یکی از برنامه های محوری بانک تجارت در سال جاری خدمات دهی به حوزه بهداشت و درمان می باشد.

مدیر شعب بانک تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: بسته خدمات بهداشت و درمان شامل تسهیلات به  حوزه های بهداشتی، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مراکز تصویربرداری و سایر مراکز است.

وی ادامه داد: ارائه خدمات و رفع احتیاجات مالی به کارکنان و پرسنل دانشگاهی اعم از پزشکان، پرستاران و کارکنان اداری از دیگر برنامه های بانک تجارت است.

اروانه اذعان داشت: ارائه تسهیلات 6 ، 12 و 18 ماهه با نرخ بهره 2 تا 10 درصد با سقف 5 میلیارد ریال برای مطب ها، آزمایشگاه ها و کلینیک ها می باشد.

وی  افزود: ایجاد یک مرکز تولیدی در جهت دسترسی به کالاهای پزشکی نیز شامل تسهیلات یارانه ای خواهد شد و فاز اول آن یک میلیارد تومان می باشد.

مدیر شعب بانک تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد: بانک تجارت توانایی پرداخت تسهیلات گسترده در جهت احداث درمانگاه ها، مطب ها، آزمایشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی در صورت برون سپاری را نیز دارا می باشد.

اروانه اضافه کرد: ما ظرفیت ایجاد کارت های دانشجویی توسط بانک تجارت در جهت استفاده در سلف سرویس، کتابخانه و سایر مکان های مرتبط را دارا می باشیم.

وی ادامه داد: احداث خوابگاه ها و خرید تجهیزات نیز مکاتبات آن انجام شده و باید دانشگاه نیز مکاتباتی با وزارت متبوع داشته باشد تا بانک تجارت بتواند مبلغ 50 میلیارد تومان تسهیلات را پرداخت نماید.

مدیر شعب بانک تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد، حمایت های بانک تجارت در جهت پیشبرد علم و دانش را بی نظیر دانست و ابراز داشت: ظرفیت های بانک در حال توسعه است و ما خدمات گسترده نیز در عرصه های علمی و آموزشی ارائه خواهیم داد.

در ادامه مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مراودات مالی بانک تجارت و دانشگاه علوم پزشکی سالیان سال است که فعال بوده و این بانک یکی از بانک های با سابقه است.

سید جلیل ملک حسینی ابراز داشت: ارائه خدمات گسترده مالی از جمله دریافت متعدد وام ها، افتتاح خانه بهداشت  و سایر موارد مشابه، موجب رضایت دانشگاه از این بانک شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افتتاح 4 حساب  دانشگاه در بانک تجارت طی 20 ساله گذشته، قسمت اعظم فعالیت های بانکی دانشگاه با وجود این بانک انجام می شود.

در پایان، این نشست با حضور دکتر پرویز یزدان پناه، سرپرست، مهندس علی اصغر خیبر، رئیس دفتر و رئیس حوزه ریاست، سید جلیل ملک حسینی، مدیر امور مالی، مهندس احمد جاودانه، مدیر مفدا شعبه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، حسین اروانه، مدیر شعب بانک تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد،  غلام مهدی فر، رئیس حوزه حراست، بهمن پراهام، رئیس شعبه شهید بهشتی یاسوج و امراله یگانگی اصل، کارشناس روابط عمومی و بازاریابی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.