چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶

اداره تربیت بدنی دانشگاه :

نشست مدیران تربیت بدنی منطقه شمال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

نشست منطقه ای مدیران تربیت بدنی

نشست مدیران تربیت بدنی منطقه شمال کشور با حضور مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی مازندران ، سمنان ، بابل وشاهرود به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در سالن جلسات مدیریت تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد

به گزارش مفداگلستان، در این نشست دکتر مهدی صادقی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن خیر مقدم به مدیران حاضر در جلسه با تاکید بر اهمیت و جایگاه ورزش در سلامت و ایجاد نشاط در جامعه گفت: با توجه به شور و نشاط  فعالیت های ورزشی،   می توان از این فعالیت ها به عنوان کم هزینه ترین روش ها برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی  در بین افراد به ویژه جوانان استفاده کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان  تصریح کرد:بدون شک فعالیت های فرهنگی و ورزشی برای دانشجویان به اندازه تحصیل علم  و پژوهش می تواند مهم باشد چرا که این دانشجویان در آینده متولیان سلامت و مدیران آینده خواهند بود لذا سلامت روح و جسم  آنها به اندازه علم آنان  از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه های ورزشی، گسترش فعالیتهای ورزشی برای پر کردن اوقات فراغت دانشجویان و شناسایی استعدادهای ورزشی بایست از مهمترین اهداف تربیت بدنی در دانشگا ه ها باشد.

در ادامه این نشست حبیبیان مدیر تربیت بدنی مازندران و دبیر تربیت بدنی منطقه شمال ضمن تقدیر از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، بر حفظ سلامت دانشجویان و توسعه ورزش در دانشگاه ها گفت: انجام امور ورزشی و فراهم نمودن امکانات برای دانشجویان به طور مستمر انجام پذیرد.

وی بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی برای دانشجویان و فراهم نمودن راهکارهایی برای اوقات فراغت دانشجویان به خصوص در روزهای پایان هفته تأکید کرد.

در ادامه نشست، موارد مورد بحث در نشست دبیران تربیت بدنی مناطق ۱۰ گانه مورد بحث و تبادل نظر شد و مدیران تربیت بدنی هر کدام از دانشگاه‌ها به صورت جداگانه نظرات  و پیشنهادات خود را ارایه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.