شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید؛

اطلاعیه ی برگزاری جشن بزرگ، ویژه ی دانشجویان جدیدالورود

جشن جدیدالورود

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، از برگزاری جشن ویژه دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی ۹۹ - ۱۳۹۸خبر داد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ سید ابوالقاسم هادی نیا، سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، جشن ویژه ای برای دانشجویان عزیز تدارک دیده ایم که امیدواریم با روحیه و نشاطی سرشار، گام در بهترین دوران زندگی خود بگذراند.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ابراز داشت: برای این جشن برنامه های مختلفی تدارک دیده شده است و تلاش تمام همکارانم در راستای هرچه بهتر برگزار کردن این برنامه می باشد.

وی اضافه کرد: جشن رویش دانشجویان جدیدالورود از ساعت ۸:۳۰ صبح روز یکشنبه، ۱۴ مهرماه سال جاری در محل سالن حکیم جرجانی آغاز خواهد شد که برنامه های مختلفی را پیش بینی کرده ایم.

دکتر هادی نیا ضمن اشاره به برقراری نمایشگاهی برای غرفه های مربوط به کانون ها، تشکل ها و انجمن های دانشجویی این دانشگاه در محل آبشار یاسوج اضافه کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی دانشجویان جدیدالورود با فضاهای دانشجویی و بسترهایی که قابلیت فعالیت برای آنها فراهم است، می باشد.

برپایه ی این گزارش؛ دانشجویان جدیدالورود، ناهار ظهر فردا را مهمان معاونت فرهنگی و امور دانشجویی خواهند بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.